Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért van az, hogy 20 évesen...

Miért van az, hogy 20 évesen egy fiúnak rossz érzés az, ha egy szép lányt lát?

Figyelt kérdés
Vagy lehet, hogy csak én vagyok így ezzel? Nem tudom felfogni, hogy mi lehet az oka ennek.
2010. jún. 22. 20:15
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
100%
ma 20:30 Mi az hogy próbálkozz nem túl szép csajokon? ez nem wow hogy kisebb szintűeket tud csak legyűrni! Egy szebb lány ugyanaz mint egy ronda, csak az egyik ronda a másik meg szép.........................
2010. jún. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
100%
szeritem meg csak azoknal probalkoz akik biztosan tetszenek mert a vegen porul jarsz esmenekulhetsz egy ronda csajtol :p (az elet mindig ironikus sosem tudod hogyan bacik ki veled)
2010. jún. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
100%

de én nem azt mondtam hogy rondáknál probálkozzanak:D csak azt mondtam h ha ő nem szép attol még tehet azért hogy ha nem is tökéletes de stilusos megnyerő legyen stb.....Másik pedig az h ge...yo világban élünk ez van:D ne várja egy csunya pasi el hogy odamenjenek hozzá ha nem kezd magával semmit....nehezebb dolgotok van ez van....de ugyan ugy a nem szép csajoknak is......ez kb olyan dolog mint a csajoknál a manikür fodrász stb.. nem miss pi ..ákra kell gondolni hanem egy igényes magára odafigyelő csajra. mert ne mondjátok már hogy nektek nem számit hogy milyen a csaj stilusa hozzáállása stb...


L/19

2010. jún. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
9%
Az a probléma, hogy én szép vagyok.Nem vagyok izmos az igaz, de nem akarok izomagy lenni, jóképű vagyok, van stílusom és választékos is vagyok.Még sem jönnek oda hozzám a nők, ennyit erről.Igaz, sok alkalmuk nincs megszólítani mert ha megyek valahová kocsival megyek, a suliban sincsenek lányok, szórakozóhelyen meg nem akarnak ismerkedni velem úgy látszik.Ő bajuk, nem találnak rám, aki nem csalná meg őket és jól bánna velük.
2010. jún. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim válasza:
természetesen azért van mert látod milyen szép, de nem lehet a tiéd :D
2010. jún. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
55%

Teljesen egyetértek a 19L véleményével;)

Én is 19L vagyok:D


És tényleg ezt várjuk el...!

Hány olyan hapsi volt, aki rohadtul tetszett, csak mert nyerő volt a stílusa és magabiztos volt...ahh de szexi egy férfiban a magabiztosság...imádom!


Szóval teljesen egyetértek a 19L-el!

És igazán hihetnétek nekünk...mivel mi tudjuk, hogy tényleg mire vágyunk, már bocsi:D :)

2010. jún. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet, hogy a mai fiatal generáció srácai iszonyatosak...

Komolyan azt várjátok fiúk, hogy a lány menjen oda hozzátok, és ő szólítson le titeket? Jesszusom, ennyi büszkeség és méltóság nincsen bennetek? Miért a lánynak kell a talpra esettnek lennie?

És ezt nem azért mondom, mert egy begyepesedett mami vagyok, hanem mert 25 éves múltam, modellkedtem sokáig, és 2 éve nem volt senkim, mert egyszerűen nyuszik odajönni, és megkérdezni, hogy lenne e kedvem meginni egy kávét.

Mi történhet? Legfeljebb igent mond a lány, és akkor nosza. Vagy annyit mond, hogy köszi, nem, és szépen tovább sétál mindenki a maga útján.


De tényleg azt látom, hogy a szerepek felcserélődnek. A pasik el vannak nőiesedve (feszülős naci, és hatalmas ékköves fülbevalók? fúj, undorító) a lányok meg állandóan gatyában és ordenáré edzőcipőkben járnak.

Pedig egy nőnek az kell, hogy egy férfi igenis férfias legyen, és határozott. Béna nyuszikkal nem lehet mit kezdeni.

2010. jún. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
előző előttire: Hát é................. vazzbocs megy a fifában vmi bunyó :D
2010. jún. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:

23:09

Ezzel csak az a gond, hogyha nemet mondasz nekem ha leszólítalak akkor napokig azon gondolkodom hogy ennek a nőnek nem vagyok elég jó férfi, annak ellenére hogy sokat adok magamra, de mind hiába ha nemet mondanak nekem.Ezért nem is szólítok le senkit mert így 100% hogy nem utasítják el a személyemet, igaz nem is lesz párom, de legalább nem csalódtam egy nagyot.Történt már velem olyan, hogy első randi egy lánnyal, és azt mondta hogy legyünk csak barátok, fél óra beszélgetés után.Pedig én mindent megtettem, beszélgettem vele, ő alig szólt valamit, mindig én kérdeztem tőle.Test építettem, vettem magamnak egy öltönyt, férfiparfümöt, a randi előtt megborotválkoztam, nehogy igénytelennek tartson(amúgy 3-4 naponta szoktam), ápolt vagyok, naponta fürdök, használok dezodort, napi 2szeri fogmosás.Ez mind mind hiába való volt, a lány nemet mondott, hiába tettem meg ennyi mindent, na most ezért én nem fogom a lelkemet is kitenni hogy a másiknak csak egy "NEM" vagy "legyünk csak barátok" legyek.Nyilván te ezt nem érzed át mert nő vagy, nem tudod milyen ez, képzeld el hogy te vagy a férfi és veled történik mind ez amit leírtam.

Szidjátok a mai fiatal fiúkat, ez csak a mi reakciónk rátok.Ha nektek így nem jó ti is változtassatok.

2010. jún. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim válasza:
100%

23:09


Na én magabiztos pasi vagyok jól nézek ki nem járok tornacipőben nincs szűkgatyám , fülbevalóm stb.

Nagyon sokat megyek oda nőkhöz és ezzel semmi probléma sincs. A legidegesítőbb dolog viszont az amikor a nő fogja és pofánröhög. Na az tud önbizalomromboló lenni. Ha ezt 1 olyannal teszi meg akik pl a fent írók akkor az önbizalmukat méglejjebb söprik ,mert engem nem nagyon érdekel csak megint 1 idióta p*csa:) ,de ebbe a részbe is gondolj bele és a legtöbb mai fiatal lány nagyon poénosnak véli az ilyet ,mert hát MSN-en kívül nincs élet..


18/F

2010. jún. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!