Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért van az, hogy 20 évesen...

Miért van az, hogy 20 évesen egy fiúnak rossz érzés az, ha egy szép lányt lát?

Figyelt kérdés
Vagy lehet, hogy csak én vagyok így ezzel? Nem tudom felfogni, hogy mi lehet az oka ennek.
2010. jún. 22. 20:15
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
sokat lehet tanulni innen..:D
2010. jún. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:

ma 10:34


A piramisok sem természetesek, mégis csodásak. :)


Amúgy meg minden szép nőies forma csodás! :)

2010. jún. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
persze szép csodás;) csak nem csoda:)
2010. jún. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
Minden szép női részlet egy csoda! ;)
2010. jún. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:
jaja csak nem értem mért irigyelné bármelyik nő is a szilikonos csajokat amikor bárki bármikor kaphat akár nagyobbat szebbet:) és mielőtt valaki megszólalna hogy nem mindenki teheti meg hát tévednek;) ugyanis nem mondok nevet hogy hol de tb-re is megcsinálják;) A férfiakkal az a baj hogy beérik sokszor 2 szlikon inplantátummal:)aztán pedig nyavajognak hogy sok a r...banc:) amikor ilyen téren nem válogatósak:)
2010. júl. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:

tegnap 10:27


Azok a hímneműek akik lépten nyomon leribancozzák a nőket álszent módon, nem érdemlik meg a férfi jelzőt!


Ha szépen megkérlek, nem írnád meg privátban hogy hol csinálják, mert nagy szüksége lenne rá a páromnak. Igaz csak mellfelvarrás kéne, de teljesen depressziós miatta. Az anyagiak pedig még vagy 25 évig nem teszik lehetővé ezt.

2010. júl. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
3
2010. júl. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim válasza:
Majd megveszed magadnak a saját pénzedből azt a kávét,de minek is neked a koffein, régen a nők olyan pofont tudtak adni...most meg egy vizesüveget nem tudsz kinyitni,ha egyáltalán elbírod a 2L vizet...nem viccből vesztek mindig fél litereset...
2020. dec. 5. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!