Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért van az, hogy 20 évesen...

Miért van az, hogy 20 évesen egy fiúnak rossz érzés az, ha egy szép lányt lát?

Figyelt kérdés
Vagy lehet, hogy csak én vagyok így ezzel? Nem tudom felfogni, hogy mi lehet az oka ennek.
2010. jún. 22. 20:15
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:

Hát igen simán van olyan hogy a csajnak tetszetek csak ő nektek nem. Nem mondom hogy mondjuk te bunkó lennél ha nem tetszik egy csaj vagy valami de a legtöbb pasi az:D Szerintem egy csajnak rosszabb egy visszautasítás mint egy pasinak, mert a csajok eleve lelkisebbek ők jobban a szívükre veszik a dolgokat...Ráadásul mi általában jóval többet szenvedünk a szépségér:D fazon gyanta kondi stb... Egy pasinál pl nem gond ha van némi felesleg vagy valami de a csajoknak sokkal stresszesebb formában tartani magukat mint nektek! Te pedig eleve ha azt mondod hogy odafigyelsz magadra kondi stb...Akkor meg mit lennél ugy oda a visszautasítástól:D Ugyis lesz olyan is aki nem mond nemet ha tényleg odafigyelsz ezekre a dolgokra. Persze nem csak külsőleg kell hanem belsőleg is.



L/19

2010. jún. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:

Nash kedves utolsó ezt kikérem magunknak igényes férfiaknak,én is nagyon figyelek magamra,epilátor,szőrtelenítés,kondi,szoli is.

Rosszabb vagyok néha mint egy lány.

Sajnos ritka az a csaj a mai világban aki igazán csinos,aki feszes szép,gyönyörű hajzuhatag,ez nagyon ritka,legalábbis ezt látom nekem is sajnos csak a 0,5% jön be a lányok közül,mert nem érzek semmi gerjedelmet a többség iránt mivel nem sportolnak kövérek és minden jó úgy ahogy van,tisztelet a kivételnek persze.


22F

2010. jún. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
De épp ez az szerinted ti mit csináltok? Vagy túlzásba viszitek és ahogy mondtad rosszabbak vagytok mint1 nő! Vagy pedig nem foglalkoztok magatokkal! Ráadásul ti a többségetek legalábbis elvárja hogy a belsőjükért szeressék őket a nők stb nem vagyok olyan szép de nagy a szivem stb.....Nah ti elvárjátok a feltétlen odaadást sőt soknak azt is hogy a nő menjen oda hozzátok! Lassan nem iis lesznek férfiak csak a barbi srácok:D Nagyon ritka amikor adtok is magatokra de nem vagytok b..isak:)Egyébként itt ha megfigyelted volna arról volt szó hogy egyesek nem képesek odamenni a szép csajokhoz elvárják hogy majd mi......és rosszul érzik magukat mert hogy nem kaphatják meg őket viszont még önbizalmuk sincs....
2010. jún. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
bocs L/19 voltam:D
2010. jún. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:

Egyébként ha már a nőknél tartunk meg a szépségnél nektek nagyrészt az a szép aki igen feszes persze kondi az kell csak kár hogy általában nem igaziak! Szilikon csodáknak mondnám inkább.:DDDDDD


L/19

2010. jún. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:

tegnap 16:32


És akkor mi van ha besegít egy kis szilikon? Attól az még maga a csaj marad. Kit érdekel, hogy igazi-e ha egyszer szép és jó!

Tán nem savanyú a szőlő? ;)

2010. jún. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
inkább legyen pici a cici, csak a szilikontól óvjon meg a jóisten. ja, de ez már nagyon off. :D
2010. jún. 28. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:

Ezzel sem értek egyet én már láttam és fogtam Szilikon mellet,nagyon jó érzés volt látni is és fogni is,azt meg lehet szépen csináltatni.


22F ismét

2010. jún. 28. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
na jah ezzel nem is lenne gond ha a szilikon mellű csajokra nem mondanák hogy kebelcsoda:D közük sincs a csodához csak 2 ügyes kézhez:)))
2010. jún. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:

1:19 nekem nem savanyú:)csak tudod ami nem természetes mért lenne csoda:DDD köze sincs hozzá:) ráadásul a legtöbb nőn még az sem segít:DDD hála Istennek nekem nincs rá szükségem:) nekem azzal nincs bajom ha vkinek nem tetszik a saját látványa és szilikonnal segítenek rajta. csak azzal van hogy kebelcsodáknak hívják őket stb... hol ott mondtam már hogy csak két ügyes kéz:) nem is őket kellene dicsérni hanem az orvost aki csinálta...


L/19

2010. jún. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!