Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan érezhetném magam...

Hogyan érezhetném magam jobban? (lent)

Figyelt kérdés
Eggyütvagyok már egy ideje egy fiúval és nagyon szeretem mindennél jobban és ő is engem, nagyon rossz érzés h nem vele veszítem el a szüzességem. Sajnos akivel megtörtéént egy átverés volt és egész eddig próbáltam nem törődni vele, de most nagyon rosszul érzem magam. "Mindenemet" a jelenlegi páromnak szeretnék adni és ez fáj hogy nem ő az első ebben. Hogyan érezhetném magam jobban?
2010. júl. 4. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne rágódj a multon azzal nem oldasz meg semmit.Próbálj ugy hozzá állni a szexhez mintha ő lenne az első,ne gondolj a másikra.
2010. júl. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ami történt megtörtént,az ember hibázik néha,ne eméstd magad emiatt,éreztesd vele hogy szereted nagyon,és akkor semmi baj nem lesz,ne legyen emiatt rossz érzésed...néha csinál az ember hülyeségeket,már tapasztaltam saját magamon fel a fejjel

amikor megtörtént a dolog,akkor még nem tudtad,hogy megismersz majd egy fiút,akinek inkább odaadnád az ártatlanságod,tehát ne emészd magad

2010. júl. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Túl kell tenned magad az elsőn. Örülj annak, hogy a mostani párodat ennyire szereted és ő is téged. Már úgysem lehet ő az első. Ezért ezen ne is gondolkodj. Képzeld el mi lenne ha nem lenne a mostani párod.. Az a lényeg, hogy most boldogok vagytok együtt, ne foglalkozz a múltaddal, csak a jövőddel. Nekem is nagyon rossz volt az első, de azóta se találom az igazit. Ezért mondom, hogy örülj neki, hogy te megtaláltad és becsüld meg.
2010. júl. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
gondol arra, hogy van aki SOSEM tudja elveszteni a szüzességét, mert egyszerüen képtelen még a legkisebb esélyét is elöteremteni, hogy sexuális partnerként tekintsenek rá(m).semmi csók, semmi ölelgetés, semmi! ez vigasztaljon, sztem 10 percre átéreznéd az ilyen emberek helyzetét, nagyon hamar stabilizálódna a hangulatod!
2010. júl. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!