Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érezhetném jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érezhetném jobban magam ezek után?

Figyelt kérdés
Olyan lettem, amilyen soha nem akartam. Miattam veszett össze a barátom egy haverjával. Igazából én semmi rosszat nem tettem, de tényleg semmit, de ha én nem vagyok, nem vesznek össze. És most attól félek, hogy azt fogja hinni a barátom, hogy el akar majd szakítani a haverjaitól. Pedig nem így van. Csak a srác valótlan dolgot állít, amit ürügyül használt fel arra, hogy összevesszen a barátommal. És most rossz barátnőnek érzem magam. Mert ugyan én csak a létemmel okoztam a viszályt köztük, de ha nem lépek be a barátom életébe, akkor most is vígan együtt lennének a haverjával, így viszont, hogy én létezem, így haragban vannak. Engem tényleg nem zavar, hogy elég széles baráti társasága van. Én inkább örülök neki. Mert szeretem őt, és látom, hogy egy-egy haveros sörözés után milyen kis boldog. De én lettem most bűnbaknak felhasználva, és szörnyen érzem magam. Mit tegyek? Mondjam el a barátomnak, hogy szerintem én csak ürügy vagyok a vitához? Vagy hagyjam az egészet? Vagy próbáljam őket kibékíteni?
2010. jan. 21. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Erezd magad jol mert a baratod igy szeret, es ez igy van rendben.A többi jön magatol,esetleg kibekülnek.
2010. jan. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
a metro még megy, ha sietsz alá is ugorhatsz akár (plusz pont ha reggel hétkor teszed meg)
2010. jan. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha lehet akkor a Deák téri állomáson csináld, hogy a másik metróvonalon utazók is hamar odaérhessenek nézelődni.
2010. jan. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
támogatom az előttem szólókat főleg mivel nincs kedvem elindulni melózni!
2010. jan. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!