Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érezhetném jobban magam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érezhetném jobban magam?

Figyelt kérdés
persze hogy reménytelen szerelem. barátok, bulik, új pasi nem segített. utálom hogy folyamatosan szenvedek pedig mindent megpróbálok, hogy ne így legyen. mit csináljak még?
2010. máj. 9. 12:20
 1/10 anonim ***** válasza:
priviben írj magadról pár sort meg küldj fényképet. megbeszéljük.
2010. máj. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
aha minek ahoz fénykép? :O
2010. máj. 9. 12:45
 3/10 anonim ***** válasza:
foglald le magad vmivel ami érdekel, és akkor nem gondolsz rá. amúgy legnagyobb hülyeség új kapcsolatba menekülni.
2010. máj. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
szia én is pont igy vok :S már 1 éve szeretek 1 lányt aztán most össze jött valami faszival nagyon rossz most nekem :S föleg ha 1 este eggyütt vagyunk akkor másnak nagyon rossz nekem :Ssokat sirtam már persze azért sztem érzi h fontos nekem de nem az én b nőm :S és még mindig rossz az a legjobb ha nem találkozom vele
2010. máj. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
jah elöző vok 17/F
2010. máj. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
akkor te megértesz :)
2010. máj. 21. 20:18
 7/10 anonim ***** válasza:

Dettó ugyanez a szitu velem is, mint nálad. Akármit csinálok még csak rám se bagózik a csaj... nofene:|

Fogalmam se sincs, hogy mi lehet ilyenkor a "megoldás"...:S


De ha gondolod dobj egy pm-et azt témázgathatunk...



F/18

2010. máj. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
öööömmm írd meg privibe msned és beszélhetünk róla :D
2010. máj. 21. 20:23
 9/10 anonim ***** válasza:
20:16-os vok meg kérdezhetem h milyen megyében lax ? :D
2010. máj. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
pest
2010. máj. 21. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!