Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Aki korábban szexelt férfiakka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki korábban szexelt férfiakkal és egyértelműen élvezte, az hívhatja magát leszbinek?

Figyelt kérdés
Most csak lányok érdeklik állítólag.

2019. dec. 5. 16:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%
Kutyából nem lesz szalonna.
2019. dec. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
64%
Vagy az van, hogy tenyleg most csak a lanyok erdekik, vagy az hogy a fiuk is, csak eppen az nem te vagy
2019. dec. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%
Nem mindegy minek hívod magad? Élvezd az életet, azt a partnert akivel éppen vagy, tökmindegy milyen skatulyába akarnak mások beletuszkolni.
2019. dec. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
29%

Felteszem az előző válaszom miatt jött ez a kérdés. Az a poén, hogy rengeteg férfi ismerősöm is, aki fel akart szedni az ezt tiszteletben tartja és totálisan megérti.

A szexuális orientáció nem egy kőbe vésett dolog.

Kifejtem akkor részletesen. Nálam vannak gendert illetően kérdések, én kiskoromtól fogva úgy maszturbáltam valamiért, hogy férfiként dugok nőt. Azt hittem a heteronormatív világban, hogy az a normális, hogy férfi és nő szexelnek és más lehetőség nincs.

Adott volt egy srác, aki végre nem leszart, hanem törődött velem, aki totál össze voltam törve a családi dolgaim miatt, 15 voltam amikor megismertem, 16 amikor összejöttünk, tehát baromi fiatal. 18 évesen esett le, hogy bejönnek a nők, én akkor mondtam a srácnak, hogyha szétmegyünk egyszer akkor úgyis jobb csajt szedek majd fel, mint ő. :D És egyébként úgy is lett.

Próbálkoztam amúgy még pasikkal, mert nem akartam elhinni, hogy nem megy, de sajnos nem. Rengeteg srác barátom van és imádom őket és össze is jönnék velük a személyiségük alapján, mert nyugisabbak, jobban összeillőek vagyunk, mint a legtöbb lánnyal, de szexuálisan nem tudnék mit kezdeni velük, és tönkretenni az ő életüket sem akarnám. Ennek ellenére rengeteg taplótól azt kapom, hogy majd jól kikeféli belőlem a melegségemet, ami egyszerűen kiéget, nem értem mégis milyen bolygón él az ilyen, ez egyszerűen nem azon múlik.

Egyébként abban a kapcsolatban meg a kezdésében rettenetesen fiatal voltam és ilyenkor még gyakran alakul az orientáció. Én sajnos a homo részre kerültem. Hidd el nem örülök neki én sem, de ez van. :) Nem kérek privátot, hogy majd megváltoztatna bárki is, köszönöm. Nővel nőként szeretek dugni, felnőtt nő vagyok el tudom dönteni magam is, és sokszor amúgyis úgy nézek ki mint egy kamaszfiú, szóval teljesen felesleges privátokkal bombázni.

2019. dec. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

De azt mondtad élvezted is azzal a férfivel. Nem lehet, hogy igazából biszex vagy? Mármint nem kétlem, hogy most nem érdekelnek a férfiak, csak én úgy gondolkodok, hogy nem tudja valaki évekig élvezni, ha valójában rossz.

Köszi egyébként a válaszod.

2019. dec. 5. 17:38
 6/22 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem te ne akard nekem megmondani a szexuális orientációmat.
2019. dec. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nem megmondani akartam, csak megkérdeztem.
2019. dec. 5. 17:42
 8/22 anonim ***** válasza:

És egyébként a "nem lehet, hogy transznemű vagy?" kérdés sokkal reálisabb az esetemben, mintsem a vágyódás, hogy biszex legyek és ki legyen kefélve belőlem a homiságom. :D Elég jó az önismeretem. Ezen is rengeteget agyaltam és konkrétan úgy vagyok, hogy a nememet illetően is mindenki hagyjon békén a francba.

Jó lenne elfogadni a tényt, hogy ezeket a dolgokat magának mindenki jobban tudja, vagy esetleg egy szakember. De semmiképpen nem a gyakoris megmondóemberek, főleg hogyha azok kanosak is.

2019. dec. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
Nyugodtan lehet leszbi. Miért? Ha magadhoz nyulsz és élvezed akkor az meghatározza a vonzodásodat? Nem! Miért gondolod, hogy egy leszbit csak nö tud elélveztetni?
2019. dec. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
65%

NEM.


Most itt komolyan gyengeelméjűek vannak, vagy miért kell minden héten 2-szer leszögezni , hogy LESZBIKUS = CINSZNEMŰ NŐK ÉS CSAK CINSZNEMŰ NŐK VONZÁK, CINSZNEMŰ NŐKKEL ÉS CSAK CINSZNEMŰ SZOKOTT/AKAR/TUD SZEXELNI. Minden ami ezen felül,alul van,BISZEX,PÁNSZEX,PLEXISZEX.



Szemléltetésül:


Ha egy pasit seggbe dug egy másik pasi és egyértelműen élvezi, az hívhatja magát heterónak? Válasz: hívhatja, de attól még nem lesz heteró.


Na, a leszbikusokkal is így van.

2019. dec. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!