Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Aki korábban szexelt férfiakka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki korábban szexelt férfiakkal és egyértelműen élvezte, az hívhatja magát leszbinek?

Figyelt kérdés
Most csak lányok érdeklik állítólag.

2019. dec. 5. 16:55
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Leszbikus nem feltétlenül cisznemű és vonzhatja transznemű nő is, hiszen ha jól sikerül, akkor nem is látod rajtuk basszus, hogy nem nőnek születtek, ne legyél már ennyire transzfób.
2019. dec. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Azt meg nem értem miért kéne biszexuálisnak sorolni, akit soha nem vonzottak külsőre a férfiak, nem keltettek vágyat benne, és nem is fognak. :)
2019. dec. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Pedig de de, leszbikus csak olyan cinsznemű nő, akit a cinsznemű nők vonzanak.



A transz "nő" = NEM CINSZNŐ, hanem TRANSZ "NŐ".


Ha egy cinsznemű nő transz "nő"re izgul az nem leszbikus, hanem pánszex.

2019. dec. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
48%
Nagyon jól tették, hogy átrakták a kérdést a biszex kategóriába, mert ha szóba kerül valami, ami nem cinsznemű nő, akkor a leszbikus szó ki van lőve.
2019. dec. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

A transznemű nő vagy férfi is férfi/nő, szememben teljes értékű, ezért nem vonzódom pl. transz fiúkhoz, mert hiába van puncijuk, ha amúgy minden másban férfiak. És a férfiakhoz nem vonzódom. Náluk ritkább, hogy nemi szerv át legyen alakítva, a transznemű nőknél elég gyakori és vannak gyönyörű nők köztük, és a szememben teljes értékű nők. Sokkal inkább járnék egy olyannal, mint egy gyűlölködő, elfogadásra, empátiára képtelen személlyel, mint amilyen te is vagy.

Tudod az a poén, hogy nem értem hogyan nem ég a pofád. Nyilván leszbikus vagy és szeretnéd, hogy elfogadóak legyenek veled az emberek körülötted. Erre te transzfób vagy és konkrétan mást leszbikust sem vagy képes elfogadni. Egyébként marha sok leszbikust ismerek akinek volt dolga férfival, főként fiatal korában, amikor még nem tudta, vagy éppen az, hogy próbált valamit magára erőltetni. Nem csak aranycsillagos leszbikus a leszbikus ezt jó lenne végre felfogni.

Aztán orientációkat illetően még van a demiszexuális meg sapioszexuális, mint létező fogalmak és általában ezek vezetnek oda, hogy valaki esetleg orientációján kívül esik valamikor az életében. Mert ezek rám pl. érvényesek a leszbikusságom mellé, féfival már nem működne. Egyszerűen megtudtam milyen nővel és tudom mire van szükségem. Amíg még nem tudtam azt hittem, hogy férfival kell lennem, mert az a normális. Nem tudom ezen mi nem érthető, hogy felnőttem egy heteronormatív világban, ahol még a médiában sem lehetett gyakran találkozni LGBT+ karakterekkel, mint ma, totál elutasító mindenki, nem mint a mai tizenéveseknél és egyszerűen nem jöttem még rá, hogy nekem nővel kéne lennem. És az a srác sem vonzott külsőre, belsőleg fogott meg, mint mondtam a demi és sapio fogalmak miatt. Aminek mondjuk utána guglizhatnál, művelődjél picit. Egyébként a transzneműséget illetően is rádférne a művelődés, mert szerintem te még nem találkoztál transznemű emberekkel. Egyszerűen botrányos, hogy LGBT+ közösség része vagy és gyűlölködsz ezen belül.

És egyébként így, hogy azóta voltam nővel nem tud srác úgy megfogni, hogy ágyba akarjak bújni vele. Az addig ment, amíg nem tudtam fiatalon, hogy mi is vagyok. És hogy a tökömben lennék már biszexuális, ha egyszerűen irtózom a gondolattól is, hogy férfival legyek meg taszítanak? :D Egy biszexuális embert biztosan nem taszít az ellenkező nem. Én elhiszem neked, hogy biszexuális vagyok, de akkor magyarázd meg ezt az undoromat kérlek. :D Pedig tök jó lenne pasival lenni, nem ilyen taplók, mint sok leszbikus.

Egyébként az is szép lenne, ha 16 évesen ugyanolyan lennék, mint 30 évesen. Nem is értem hogyan gondolod. Aztán arról ne is beszéljünk, hogy mindig voltak jelek nálam, csak marha későn esett le, és nem én vagyok ezzel egyedül így.

2019. dec. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%

"Szememben teljes értékű"


Jól irtad, a szemedben igen, amúgy nem.

2019. dec. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Hívhatja.


Nekem van egy meleg haverom, akinek 16-18 éves kora közt két évig volt csaja, szexeltek is, élvezte is. Sőt ma is azt gondolja, hogy effective a pun**ba jobb dugni.

De közben rájött, hogy meleg, a fiúk vonzák, fiú testére, habitusára stb vágyik,az indítja be, nővel soha semmit nem akarna már. Szóval 18 éves kora óta 100%-osan meleg.

2019. dec. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
32%
Vagy biszex, aki jobban preferálja a fiúkat..
2019. dec. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%
Nincs kimondottan leszbikus nő. Aki nagyon fiús, tüsihajú stb. az már inkább transznemű kategória.
2019. dec. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
48%
Attól hogy vannak transzok meg biszexek, még vannak igazi, nőies leszbikusok akik nőies cinsz nőket keresnek. Csak ők kevesebben vannak.(am igen, a fiús felnyírt hajú villanyszerelő bakancsosak inkább transzok,és inkább biszexek jönnek össze velük akiket nem zavar a férdiasságuk).
2019. dec. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!