Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan tudnám diszkréten, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám diszkréten, de mégis egyértelműen mutatni, hogy leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés
Szóval itt most külsőre gondoltam, ha nem lenne egyértelmű a kérdés. :)

2019. aug. 28. 22:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
rpvid haj?
2019. aug. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
vagy valamid lehetne szivarvanyos. karkoto stb. arrol mar eleg sok embernek le szokott esni es eleg diszkret is. vagy vans old school cipo (csak vicc, de sok leszbikus horjda).
2019. aug. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
13%
Lávizláv? Akkor malac kóla mindig legyen nálad. Szigorúan a szivárványos flakon.
2019. aug. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
24%
Leginkább sehogy, nincs titkos jelnyelv, de nincs is értelme. Egy másik leszbikus úgyis észre fogja venni ha az vagy.
2019. aug. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

Rovid haj es a szivarvanyos karkoto, hat eleg sok ismerosom rovid haju es nem leszbikusok. Szivarvanyos karkoto polo is van ismeretsegi korben es ok sem leszbikusok.

Volt egy csaj akinek elegge fius viselkedese volt bar lanyos, csinos megjelenes, rovid haj. Szivarvany biletas karkoto. Azt hittem na biztos a lanyokhoz vonzodik, a lof.. Szt :D


En mar kulso jegyeknek nem dolok be


En azt mondom, hogy kisugarzas.

Keresd a szemkontaktust, mosolyt. Szerintrm ez tobbet er mint a kulso jegyek.


En tuti nem mernek jobban kozeledni szivarvany karkotos vagy rovid haju nokhoz :D

2019. aug. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%
Hüvelykujjon gyűrű? Én azt hallottam, hogy azt sok leszbi használja jelként, bár nem tudom, lehet csak mítosz
2019. aug. 29. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is leszbikus vagyok de sosem jött még be az hogy szivárványos cucc volt rajtam pedig szinte mindig az van rajtam. (A hajam rövid! :b)
2019. aug. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól is függ, hogy milyen szempontból szeretnéd ezt közvetíteni. Ha megyek valahová és meglátok valakin valami szivárványos cuccot akkor rögtön megjegyzem magamnak, mosolygok rajta egyet, kicsit megmelengeti a szívemet, hogy érzem nem vagyok egyedül(nem nagyon vannak ismerőseim ilyen körökből) szóval le esik a dolog(bár sokan támogató jelleggel is hordanak ilyesmit), de ha párkeresés szempontjából gondolod, csak azért nem szólítanálak le mert látom hogy szivárványos cuccod van.
2019. aug. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha levágatod a hajad. Az nem segít.


Ha nyilvánvalóra akarod hozni, hogy leszbikus vagy. Akkor írd a fejedre.

Jó csak vicceltem. A szivárványos cucc sem biztos, hogy segít.


Ha fiús lányként öltözködsz. Az sem.


Mivel: vannak heterók, akik ilyenek. Nem biztos, hogy levágják az emberek, hogy mizu.


Inkább viselkedéssel.

2019. szept. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nőis középkori leszbikusként KIZÁRT, hogy lemondjak a hosszú tincseimről a külvilágnak jelezve így a másságomat! Olyan nincs, hogy "diszkréten jelezni" a leszbikusságot, nincs már kirívó külső erre és Te sem erre koncentrálj ha ismerkedni szeretnél! Vannak sokan divatból fiús hetero nők, sem a hajviselet sem a ruházat nem elég bizonyíték!
2019. dec. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!