Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Femme leszbikusként nőkkel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Femme leszbikusként nőkkel gátlásos vagyok, férfiakkal viszont nyitott és barátságos, amit sokan félreértenek, amíg késő nem lesz. Ti hogyan szoktátok "lerázni" a férfiakat?

Figyelt kérdés
2019. szept. 8. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
Mond meg nekik,h leszbi vagy.
2019. szept. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Persze, mert ha így nyalizol nekik akkor nem fekszel össze velük, persze, persze. Menj a biszex kategóriába.
2019. szept. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
"amíg késő nem lesz".. Ez mit jelent?
2019. szept. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
97%

Na mégis mit szerinted utolsó?? Hogy nem lehet kb. egy heteró férfival anélkül kicsit viccelődni vagy beszélgetni, hogy ne gondolná azonnal, hogy többet akarsz...

Kérdező: ha te is tudod mi a gond, esetleg ne legyél annyira közvetlen velük. Pont tisztában lehetsz azzal te is, hogy faék egyszerűen működnek. Egészséges 2 lépés távolság.

2019. szept. 9. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
95%

Én is mindig így járok kérdező.. és nem arról van szó, hogy tesszük magunkat stb., szimplán közvetlenek vagyunk és elvagyunk mindenkivel, még a férfiakkal is. Egyébként a férfiakkal sokkal jobban kijövök, munkahelyen is inkább a férfi kollégákkal van meg a közös hang, velük jobban el tudok csevegni, de igen.. van, aki sajnos félreérti és kénytelen vagyok megtartani azt a 2 lépés távolságot.. ők sem tudják rólam, hogy a nőkhöz vonzódok, azt igen, hogy van párom 1 éve. Szóval.. vagy elmondodo nekik, hogy leszbikus vagy, vagy pedig megtartod azt a 2 lépés távolásog,t szerintem.


25L

2019. szept. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Középkorú leszbikus nőként detto ez a kategória vagyok. Azért vagy gátlásos a nőkkel mert normális reakcióként zavarban az ember lánya ha olyan van a közelében akihez vonzódik. A férfiakkal vonzódás hiányában felszabadultabb vagy amit ők teljesen érthető módon félreértenek. Azért nem buták a pasik sem, ha az első érintéseknél határozottan elutasító vagy hárítod humorosan az udvarlást érteni fognak belőle, ha nem is azt h konkrétan h leszbikus vagy, de azt mindenképp, hogy másik hölgyre kell pazarolni a bókjait és az idejét. Persze aki elérhetetlen az pláne érdekes, itt szokott lenni nálam a gond a férfiakkal, ha nem adja fel.
2019. dec. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!