Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Párkapcsolatot is létesítenéte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatot is létesítenétek a saját nemetekkel?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy elég sok biszexuális csak testiségben éli meg a vágyait azonos nemű partnerrel, lelkileg és érzelmileg nem. Ha vonzónak találtok azonos nemű embert szexuálisan, akkor hogy tudjátok elzárni magatokat érzelmileg tőle?

2020. ápr. 25. 11:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Kettő nem ugyanaz

Érzelem nélkül is lehet jól szexelni

Prostiba se vagyok szerelmes mégis jól érzem magam

2020. ápr. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Croissant0101 ***** válasza:
100%
Szerintem itt a kérdező arra akart utalni, hogy nagyon sok biszex azt mondja, hogy azonos neművel nem tudna párkapcsolatot létesíteni,azt csak az ellenkező nemmel teszi meg. És erre vonatkozik a kérdése, hogyha valakihez szexuálisan tudsz vonzódni, akkor érzelmileg hogy hogy nem. Hogy zárja mondjuk ki egy biszex pasi, hogy egy számára vonzó, jófej pasitól elzárkózzon érzelmileg. Gondolom ezt akart a kérdező, legalábbis én így értelmezem.
2020. ápr. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen így értettem. Bocs ha hülyén fogalmaztam meg a kérdésben.
2020. ápr. 25. 12:06
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
Párkapcsolatot nem, maximum barátit, amiben van szex is.
2020. ápr. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én igen

22/l

2020. ápr. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 nonamenickname ***** válasza:

Több biszexel is volt már dolgom, az egyikkel rendszeresen összejártunk és hát a több alkalom alatt egy idő után beleszerettem. Közölte, hogy nem akar párkapcsolatot pasival, és hogy ő biszex és nem meleg. Én erre annyit mondtam hogy biszex vagy és nem hetero.

Én meleg vagyok, de szerintem nem tudjuk befolyásolni az érzelmeinket.

2020. ápr. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem csak úgy működik a dolog ha érzelmileg is vonzódok hozzá de ez kevés párkapcsolathoz
2020. ápr. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 SzegedenJános ***** válasza:
84%
Én 9 hónapig laktam egy albérletben egy biszex sráccal. Csomót lógtunk együtt és csináltunk közös programokat. Szimpatikus volt és miután nagyon jóban lettünk kiderült hogy mindketten biszexek vagyunk. Ezután volt szex is köztünk.
2020. ápr. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Épp ellenkezőleg, inkább párkapcsolatot tudnék elképzelni, mint szexkapcsolatot.
2020. ápr. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekelnek a nők és nem is foglalkozom úgy velük ők se velem csak barátkozni szoktam.
2020. ápr. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!