Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Az egyik legjobb barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik legjobb barátnőm szerelmes belém, érdemes-e tovább vinni egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés
4-en vagyunk nagyon jó barátok, és a napokban kiderült, hogy az egyik barátnőm közülük, szerelmes belém. Nem tudom még biztosra a szexuális irányultságomat, de enyhén vonzódom a lányokhoz is (lehet csak a hormonok). Szívesen megpróbálnék vele egy kapcsolatot, de attól félek hogy lehet nem menne, és csak elcsesznénk a barátságunkat (mind a négyünk között). Érdemes így megpróbálnunk?

2020. ápr. 25. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, vállald be.
2020. ápr. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 nonamenickname ***** válasza:
52%

Szerintem ne vállald be. Abban sem vagy biztos, hogy valóban érdekel a női nem, vagy csak a kíváncsiság hajt. Ha bevállalod a kapcsolatot vele úgy, hogy nem vagy belé szerelmes, illetve azt sem tudod, hogy mi a szexuális beállítottságod, akkor sokkal többet ártasz. A barátságotokat alapból tönkre fog így menni, plusz azért egy szakítás nem kellemes, így lelkileg is padlóra fogod küldeni.


Előbb találd meg önmagad, és majd utána vágj bele. Tisztázd le magadban hogy hetero vagy, leszbikus vagy biszex, illetve hogy neked menne-e lánnyal a párkapcsolat.

2020. ápr. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Ha a barátnő szerelmes belé, akkor ez a kapcsolat, mint barátság, már tönkre ment. Egy út van, előre menni.
2020. ápr. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Ha úgy érzed hogy képes lennél vele lenni,és vonzodsz is hozzá akkor próbáld meg..nem veszithetsz vele..jelenleg én is asszem hasonló szituban vagyok csak nalam feszültebb a dolog..sok szerencsét
2020. ápr. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
Ha a barátnőd szerelmes beléd, te is vonzódsz valamennyire a lányokhoz, akkor ezt beszéld meg a barátnőddel. Mondd el neki, hogy te ugyan valamennyire vonzódsz a lányokhoz, így hozzá is, de még nem vagy biztos magadban. Esetleg szívesen kipróbálnál vele egy két dolgot, csók, simogatás, egymás ujjazása, de ne haragudjon, ha neked ez mégse jön be. Ha valóban jó barátnőd, megérti, és nem szakad meg a barátságotok.
2020. ápr. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%

Én nem mennék bele. Elsőre probaként szereznék valami csajt akár csak alkalmira,hogy tudjam hányadán is állok a lányokkal.

Aztán ha megy a dolog akkor...vagy a barátnő vagy a probalány.

Ezt igy nem akarom eldönteni helyetted.

2020. máj. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bevállaltad?
2022. aug. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!