Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuális vagyok, de a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális vagyok, de a családom nm fog elfogadni szóval nem tudom hogy mit tegyek, meg mondani sem merem nekik, mert ha már annyit mondok meleg egyből rosszul lesznek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
:(
2020. aug. 6. 22:27
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Nem kell elmondani. A szexuális életünk maradjon tabu. Szülök nem szívesen beszélnek a gyerekük nemi életéről.
2020. aug. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Azért a szüleidnek annyit mondhatsz kellően száraz hangon, hogy nem kell elfogadnotok,de azt tudnotok kell, hogy ti hoztátok össze azt, ami én vagyok. Kérjem számon a DNS-t rajtatok?
2020. aug. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Te nem kérted, hogy létezz. Ők csináltak. Az ő felelősségük. De ha úgy érzed hogy nem fogadnának el, ha tudnák hogy igazán ki vagy, akkor az a megoldás hogy költözz el minél hamarabb.
2020. aug. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem kell elmondani nekik. Biszex vagy, tehát a pasikhoz is vonzódsz. Ha pasival vagy, akkor föl se fog tűnni nekik.
2020. aug. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Abody ***** válasza:
100%
Nehéz kérdés eléggé, mert el nem fogadó környezetben élni hosszú ideig nagyon megterhelő tud lenni lelkileg, szóval mihamarabb tudom ajánlani, hogy költözz el, ha tudsz. Ettől függetlenül nekem személy szerint megérte coming outolni transzként, mert az ellenséges légkör ellenére is jó volt a titkolózást elhagyni és jobban önmagamnak lenni. De nekem is el kell költöznöm mindenképp.
2020. aug. 7. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
Miért is kellene elmondanod? Én is szülő vagyok, bevallom nagyon nehéz lenne megemésztenem ha a gyerekem bi lenne, akkor inkább ne tudjak róla.
2020. aug. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
37%
Nem értem ez kinek dilemma, hogy ezt el kell-e mondani, amikor a biszex férfiak 99%-a titokban tartja a biszexségét a családja, barátai, párja, stb, mindenki előtt egész életében. Max az tudja, hogy biszex vagy, aki másik férfival összejössz szexelni.
2020. aug. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne mond el nekik.

Ha hosszabbtávú kapcsolatot tervezel a saját nemeddel, akkor lesz a baj...

Akkor muszáj lesz elmondanod.

2020. szept. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Folosleges titkolozni
dec. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!