Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha egy biszex ember már csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy biszex ember már csak egy embert szeret nagyon (az ellenkező nemtől) és az azonos neme iránt már nem érez semmi vágyat abszolút, és...? Lent a folytatás.

Figyelt kérdés

Ha egy biszex ember már csak egy embert szeret nagyon (az ellenkező nemtől) és az azonos neme iránt már nem érez semmi vágyat abszolút és a jövőre nézve nincs is értelme biszexnek neveznie magát (mert csak egy személyt szeret és egy személyhez vonzódik), akkor a jövőben is biszexnek lehet, kell nevezni, vagy így már nem számít annak?


Direkt nem említettem konkrét nemeket, hogy ki kicsoda! Csak az érdekel, hogy ilyen felállásban mi a helyzet.



2020. okt. 3. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem változhat a beállítottság.


Ha valóban az a helyzet, amit leírtál, azt a személyt én már inkább heteróként tekintem.

2020. okt. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A szexualitás egy passzív tulajdonság. Ha nem lenne az az ember, akkor ugyanúgy nyitott lennél mindkét nem felé.
2020. okt. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De az alany abszolúte nem érez semmi szexuális vonzódást azonos neműek felé, akkor heteroszexuálisnak számít az én értelmezésemben. Kérdés, hogy valóban így van-e, vagy a szerelem elvakítja, ezért nem kell más? Ha az előbbi, akkor heteroszexuális.
2020. okt. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell nevezni se heteronak, se binek se melegnek. Ez a kategorizalas valami mánia ami itt megy, ugy hülyeség az egész ahogy van. Max a kinsley skála ami még ok, de szerintem változó az egész.
2020. okt. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!