Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuális férfi, hetero nő,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális férfi, hetero nő, működhet a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Akinek van tapasztalata, legyen szíves válaszolni. Kiderült a férfiről akivel összejöttem hogy biszexuális, de sok éve nem volt férfival, viszont azt mondta, nem tudja a későbbiek folyamán mi lesz, nem fog-e vágyni rá.
2021. jan. 4. 07:23
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
87%
Elvileg működhet, bár ha ezzel a szöveggel indít az már nem jó jel.
2021. jan. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
86%
Vannak nők akiket izgat 2 férfi együttléte... Ha ilyen vagy esélyes a boldogság.
2021. jan. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Egyes nekem is az aggasztó amit mondott. Mintha eleve kevés lennék majd valamikor neki. Ez így rossz érzés.
2021. jan. 4. 07:36
 4/28 anonim ***** válasza:
86%

Nem kevés vagy, de farkad nincs, spermád nincs.


Ez most lehet aggaszt téged, de legalább gerinces ember módjára megmondta hogy nem tudja mikor fog rá vágyni hogy pasival legyen. Az sem biztos hogy fog.

Az meg hogy megengedhető ez számodra egy kapcsolatban azt te tudod. Ketten megbeszélve tudtok szabályokat lefektetni, hogy X időközönként kereshet pasit, állandó pasi szexpartnere lehet-e, vagy hármasoztok-e néha egy meleg vagy biszex pasival. Ez mind kettőtökön múlik.

2021. jan. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ számodra mi fér bele
2021. jan. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
4-es én azt vallom amint stabilizálódik a kapcsolat érzelmileg, szexuálisan, előkerülhetnek ezek a dolgok. De kapcsolat kezdetén ezt így megtudni azért nem jó érzés.
2021. jan. 4. 07:43
 7/28 A kérdező kommentje:
És igen az sem biztos hogy vágyni fog rá, de ha sok éve volt férfival és ez azóta is benne van... összejön egy nővel (velem) és akkor ezt így elmondja. Ha ő bizonytalan, akkor én miben legyek biztos?
2021. jan. 4. 07:45
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Mint írtam, neked kell mérlegelned. Ő elmondta, hogy biszex. Te tudod hogy beleférne ez neked egy párkapcsolatban hogy pasikkal szexel vagy sem.


Soroltam fel opciókat is, hogyha azt mondod, hogy neked ez belefér.

2021. jan. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint rögtön arra gondolnék, hogy ezzel a szöveggel csak előkészíti a dolgokat a későbbiekre, és ha így is elfogadod akkor elvárhatja később, mert végülis ő szólt hogy ez benne van a pakliban.

Neked kell eldönteni.

Ha semmiképp sem akarnád hogy melletted pasikkal legyen, akkor szerintem engedd el, mert így bármi lehet.

2021. jan. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
86%
Zavarna téged, hogy egy másik férfi megdugja és leszopatná őt? Férfi lenne még számodra utána?
2021. jan. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!