Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuális férfi, hetero nő,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális férfi, hetero nő, működhet a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Akinek van tapasztalata, legyen szíves válaszolni. Kiderült a férfiről akivel összejöttem hogy biszexuális, de sok éve nem volt férfival, viszont azt mondta, nem tudja a későbbiek folyamán mi lesz, nem fog-e vágyni rá.
2021. jan. 4. 07:23
1 2 3
 21/28 sandrisbp ***** válasza:
100%
Hát, ha valóban nem volt azóta más pasival, akkor nem nagyon jöhetett be neki a dolog, szóval lehet, hogy nem lesz folytatása pasikkal.... de azért ne végy erre mérget. De egy olyan pasinál se vehetsz arra mérget, hogy nem fog melletted pasizni is, aki még soha nem próbálta a saját nemével.... mert a kíváncsiság nagy úr, és idővel változunk.
2021. jan. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 sandrisbp ***** válasza:
100%
szerintem egyébként tök pozitív, hogy elmondta, kockáztatva a kapcsolatot.
2021. jan. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is korrekt, gondolj bele ha 3-4 év után mondja el és te rosszul reagálsz, mondanád, hogy elvett annyi évet. De ha elfogadod, hogy ritkán szopni is vágyik, meghálálja.
2021. jan. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Megengedem ezt megbeszéltük, most viszont hogy elfogadásra talált, elbizonytalanodott kettőnket illetően. Vagyis a kapcsolatot illetően. Elfogadtam hogy biszex, megbeszéltük szól ha férfire vágyik hogy ne a hátam mögött titokban, és menjen. Erre most meg elbizonytalanodott. Én meg már semmit nem értek.
2021. jan. 4. 21:29
 25/28 sandrisbp ***** válasza:
86%
A férfi bonyolult állatfajta, ha biszex, még bonyolultabb :)
2021. jan. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
87%

Örülj hogy szólt. Hány olyat olvasni itt is hogy már családja van meg gyerekei és akkor jut eszébe hogy.


Én is szólok ha alakulna valami mert ha később ilyen igényem támadna nem árt ha közös nevezőre jutunk ahelyett hogy szétmegy a kapcsolat és akkor tényleg az lesz hogy évek mentek a levesbe.


Jobb már az ilyet az elején tisztázni és ezt inkább vedd megtiszteltetésnek hogy már az elején bízott annyira benned hogy elmondta és ezzel azt is vállalta hogy esetleg otthagyod, ami szerencsére nem történt meg :)

2021. jan. 16. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
85%
Igen. Nalunk is igy van. Parom hetero en bisex. Volt cirkusz de elfogadta. Mai vilagban semmi nem fura!
2021. jan. 20. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Jo hogy elmondta, de tenyleg fura megelni. Olyan mintha egy hetero az elso randin bevagna, hogy megfoglak csalni, de nem haragudhatsz en szoltam elore. Itt is ez tortent, csak megvaloszinubb a pasizas.
nov. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!