Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuális férfi, hetero nő,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális férfi, hetero nő, működhet a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Akinek van tapasztalata, legyen szíves válaszolni. Kiderült a férfiről akivel összejöttem hogy biszexuális, de sok éve nem volt férfival, viszont azt mondta, nem tudja a későbbiek folyamán mi lesz, nem fog-e vágyni rá.
2021. jan. 4. 07:23
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
A mi kapcsolatunk még nem stabil, és ezért így mégfájóbb hogy az elején megtudtam ezt. Ha stabilabb volna, mashogy venném a dolgot, de így kb ez van ezt kell szeretni vagy abbahagyni, és mindezt úgy, hogy nem is tudni vágyna-e férfira, és ha igen akkor én mondanám neki hogy megnézném egy férfival. De ehhez elsősorban velem kell hogy stabil legyen a kapcsolat.
2021. jan. 4. 08:01
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Tedd fel a kérdést magadnak: beleférhet plusz egy ferfi?
2021. jan. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Ha mi stabilak vagyunk és vágyik rá, akkor igen. De ezt így az elején elmondani...
2021. jan. 4. 08:08
 14/28 anonim ***** válasza:
87%
Nem lehet azt olyan könnyű elmondani. Őszinte volt és nem akar becsapni. Szerintem korrekt csóka. Ha gondolod privatban bővebben kifejtem a saját tapasztalataim a témában. 12# voltam
2021. jan. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Igen őszinte volt ezt tisztelem is benne, es köszönöm. De hangsúlyozom egy induló kapcsolatról van szó, ahol azzal szembesülök hogy lehet kevés leszek. Ez minden kapcsolatban előfordulhat x idő után, de a legelején ezt tudni, az úgy nehéz.
2021. jan. 4. 08:15
 16/28 anonim ***** válasza:
78%
Mert mit kellene? Bocsánat de szerintem később sem lenne jobb ha akkor mondaná el
2021. jan. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
87%
Ha meg később mondta volna el az lenne a bajod. Nekem izgató egy biszex férfi, én örülnék neki.
2021. jan. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
74%
Attól még férfi marad, hogy arra vágyik hogy megdugja egy pasi. Nem ezen múlik hogy valaki férfi vagy nem. A tapasztalat hogy úgyis csinálni fogja pasival ha nem akarod akkor majd a hátad mögött, gondolj bele milyen nehéz lehet elnyomni a vágyait. Biszexként a legnehezebb mert vágyik rá szexuálisan. Szóval ez rajtad múlik.
2021. jan. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 sandrisbp ***** válasza:
100%
szerintem csak aközött választhatsz, ha pasit akarsz, hogy (1) hűséges, de idővel fokozatosan elveszti a szexuális érdeklődését, vagy (2) kanos marad, de ha veled már kicsit megszokott (unalmas) lesz neki a szex, más csajokat hajt majd melletted, vagy (3) nőként te elég leszel neki és szeretni is fog a maga módján és ki is elégít, amikor csak neked kell, de melletted néha pasizni is fog, mert téged nem szophat le ás a farok is hiányzik neki.
2021. jan. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Azt mondta egyszer volt ferfival élménye, azóta nem volt férfival. Nekem fura hogy összejön velem egy heteróval, és akkor jut eszébe, hogy lehet hogy majd férfire is fog vágyni? Nekem ez így furcsa.
2021. jan. 4. 17:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!