Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit tegyen az, aki biszex, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyen az, aki biszex, de hullámzó, hogy éppen kihez vonzódik? Kapcsolatban nagyon gáz. Nyilván szeretem az illetőt akivel együtt vagyok, de van, hogy hónapokig csak az egyik nemet kívánom szexuálisan és így nehéz.

Figyelt kérdés
2021. jan. 30. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Elsőre azt hogy legyél őszinte a partnereddel és mond el neki mi a pálya veled, hogy időnként a másik nem is vonz. Utána megbeszélitek ez hogy illeszthető a kapcsolatotokba. Ha sehogy akkor olyan partnert keresel aki elfogadja és/vagy még izgatja is és részt vesz eme játékokba.

A harmadik utat - titokban lépj félre nem javasolnám. Mert ugyan egy ideig működik, de azon túl hogy becsapsz egy másik embert (a párodat) egész életedben hazugságban élnél, folyamatosan frusztrálódva a saját vágyaid miatt. Ha igazán boldog ember akarsz lenni akkor válaszd az 1. utat.

2021. jan. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%
Hagyjuk már. Én is biszex vagyok. Ha szeretek valakit igazán, akkor csak ő kell. Nőlj fel. Nem kell a biszexségre fogni hogy nem vagy monogám
2021. jan. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hasonló vagyok, mint a kérdező. A megoldás, hogy őszintén el kell mondani a párodnak, persze az a "vallomás" egy nagy vízválasztóvonal :)
2021. ápr. 29. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!