Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerelmes vagyok a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a legjobb barátnőmbe, de ő hetero. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Körübelül egy hónapja tudom, hogy biromantikus vagyok. Ma reggel azonban rádöbbentem, hogy bár erre eddig igen kevés esélyt láttam, de szerelmes lettem a legjobb barátnőmbe. A barátnőm tud róla, hogy szexualitásom szerint inkább a saját nememhez vonzódom, és egy korábbi beszélgetésünk alapján, ha nem lenne heteroszexuális biztos hogy összejönne velem.

Légyszi valaki adjon tanácsot, mert nagyon bizonytalan vagyok :/



2021. jún. 7. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő heteró, akkor sosem fog működni vele, más a nemi beállítottsága, szerintem engedd el
2021. jún. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, békén hagyod.
2021. jún. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%

Engedd el. Tarts tőle egy kis távolságot ha az segít, keress új hobbit ami lefoglal, új zenéket amik nem emlékeztetnek rá.


,,ha nem lenne heteroszexuális biztos hogy összejönne velem" de az. attól hogy ezt mondja még hetero, azért mondta ezt mert bír mint barátot, de nem jössz be neki.

2021. jún. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%
Miért nem hagyod békén? A meleg lányok annyira tolakodóak tudnak lenni, már idegesítőbbek mint a férfiak
2021. jún. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
10%
"Nincs hetero lány, csak makacs."
2021. jún. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Najo szoval ezt a kerdest lehet hogy a barátnőmnek kene feltennie. Mert igazabol ez nem rolam szol. Nekem csak mindez a nyakamba zudult, ugyhogy igazabol en is csak ilyeneket tudok neki tanacsolni mint hogy engedje el, mert enyhen szolva remenytelen a helyzet, de nem szeretném azt a maradék életkedvét is elvenni ami van, mert ő is teljesen tisztaban van azzal hogy ennek a kapcsolatnak az eselyek kb egyenlö a 0val.


Ezek utan jogosnak tünik, hogy akkor mert nem o tette fel a kerdest. Egyreszt mert tenyleg teljesen össze van zavarodva és tök tanacstalan, masreszt meg en is az vagyok. Azt remeltem a valaszokbol talan en kicsit biztosabb leszek a dolgomban, hogy mit is kell ilyenkor mondani az embernek... Amugy a harmadik kommentelonek pedig köszi:)

2021. jún. 7. 20:25
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
Szegény barátnő
2021. jún. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én a 6-os komment után teljesen összezavarodtam. Miről van szó??? Milyen kérdést kéne a barátnőnek feltennie?
2021. jún. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Önelfogadás, a változás megtapasztalása.



Minde, amit látsz, hallasz, érzel, stb... jön és megy :)

2022. jan. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!