Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek egy 50-es, kíváncs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kaukazusi50 kérdése:

Szerintetek egy 50-es, kíváncsi pasinak van esélye, ha most akar kezdeni?

Figyelt kérdés

2021. jún. 10. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Egy másik 50 es homoszexuálissal.
2021. jún. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 sandrisbp ***** válasza:
Soha nem késő. Persze nem árt reális elvárásokkal belemenni. De sokakban csak viszonylag későn jelentkezik a saját neme iránti érdeklődés - ezért egy ilyet sem lehetetlen találni. És a tapasztaltabb srácok (bár nyilván nem mind akarnak "bajlódni" egy kezdővel, aki még maga se tudja pontosan, mit is akar pontosan) számára is lehet a "kezdőségnek" némi varázsa...
2021. jún. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"Egy másik 50 es homoszexuálissal."

Baromság így általánosítani.

Nekem mindig is az idősek jöttek be. Attól hogy ennyi idős, még nem biztos, hogy ősz, pocakos és járókerettel jár. Láttam én már fittebb jól karbantartott 50-est, és fiatalabb igénytelenebb 30-ast is.

2021. jún. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsónak igaza van, vagyunk jó állapotban levők is, ötvenesen is.

Aztán mégis nagyobb sikere van a pocakos,ősz, arcszőrzetes papáknak.

2021. jún. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 60-as vagyok és mindig van és volt és lesz is.Lényeg az önbizalom.
2021. jún. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!