Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Aki 4 évet élt egy transznemű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki 4 évet élt egy transznemű személlyel lehet valóban szélsőséges?

Figyelt kérdés
Mindkettőjüket régebb óta ismerem. És tetszik nekem a transz személy volt párja. Viszont látom szélsőséges dolgokat oszt a neten (pl. mihazánk, kurucinfó, stb). A barátai mind ilyen irányúak. Hallottam róla, hogy a volt párjával konfliktusai voltak emiatt. Vajon azért ilyen, hogy megfeleljen a baráti körének (eléggé számít neki mit gondolnak róla), vagy valóban szélsőséges lehet, még akkor is, ha 4 évet együtt élt egy transznemű személlyel? Én sem vagyok heteroszexuális, nem tudom merjek-e így kezdeményezni.

2021. júl. 17. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
10%

Mitől lenne szélsőséges? Csak van egy normális értékrendszerük.

Attól hogy a homoszexualitás nem normális még nem utálom a melegeket.

2021. júl. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Én komoly kapcsolatot nem alapoznék egy ilyen kettős személyiségű emberre, de ezt mindenki maga dönti el. Onnantól pedig, hogy szélsőséges, gyűlöletkeltő tartalmakat oszt meg, számomra a baráti körben is elképzelhetetlen lenne.
2021. júl. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Üdvözöljük nézőinket a "Na ez sem történt meg sosem" című műsor mai részében.
2021. júl. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Aki erőteljesen szélsőséges, azoknak azért javarészt van vaj a fülük mögött e téren ;) Nincs ebben semmi meglepő.
2021. júl. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#2: Igazad van, de én arra gondolok megfelelésből osztja a nézeteit, hogy menő legyen a barátai előtt. Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy komolyan gondolja, aki 4 évet meleg kapcsolatban élt, hiszen saját magával is ellentmondásban lenne így.


#4: Kifejtenéd kicsit bővebben, hogy szerinted miért nem meglepő? Nekem nem igazán érthető ez a helyzet a két dolog ellentmondása miatt.

2021. júl. 19. 22:21
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a szélsőjobboldaliság és a homoszexualitás nem zárja ki szükségszerűen egymást egy kellően illogikus identitásban(pl. Nicky Crane, Jörg Haider). Ezzel nem célom megbántani bárkit, csak személyes észrevétel.

Szerintem a 4. válaszoló valami hasonlóra gondolhat.

Kérdező! Te mint meleg férfi próbálkoznál nála?

2021. júl. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!