Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nem rossz biszexnek lenni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem rossz biszexnek lenni?

Figyelt kérdés
Ha nővel vagytok akkor farok kell, ha ferfival akkor meg punci kell. Nem rossz ez a folyamatos elegedettlenség?
2023. szept. 18. 11:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
74%

Biszex srácként irom, hogy én megszenvedem a biszexséget. Ha sráccal vagyok akkor kivánom a csajokat ha csajjak akkor a srácokat. 2 hosszú kapcsolatom volt csajjal és mindkettőnek azért lett vége mert akármennyire is monogám akarok lenni, akármennyire nem akarom megcsalni, egy idő után annyira felerősödik bennem az érzés hogy vágyom a farokra hogy inkább véget vetettem a kapcsolataimnak... Tudom fejben dől el minden, de ezek szerint én gyenge vagyok fejben.

Ha valakinek van valami jól bevállt praktikája hogyan legyen erősebb fejben szivesen fogadom a tippeket.

2023. szept. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
11-es őszinge vagy, és látod téged is lehúznak.
2023. szept. 18. 19:13
 13/15 anonim ***** válasza:
88%

A kérdező túláltalánosítani akar. Ha talál néhány oylan biszexet, aki ráillik a sablonjára, elhiteti önmagábval, hoyg mintha minde biszex egyformnán ugyanúgy működne.


Holott ahány biszex, annyiféle.


Kérdező, te egyformán működsz a többi heteróval? Feltéve, hogy hetero vagy. Mert ha igen, akkor baj van a toronyban - a szavaiddal élve.

2023. szept. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 sipekilaci ***** válasza:
90%
Egyáltalán nem rossz. Minden aktusból a legjobbat hozzuk ki.
2023. szept. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
85%

Egyáltalán nem rossz. Eleve nem "kell" nekünk mindkét nem, hanem csak "vonzódunk hozzájuk". Óriási a különbség.


Pont akkora nálunk is a félrekúrás iránti kísértés, mint a heteroknál, csak több a lehetséges partner.

2023. szept. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!