Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek felnőttként,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek felnőttként, érett felnőttként lehetséges két ember között a barátság amit nem a szex vezérel? Valahogy azt veszem észre, hogy hiába keresek többféle platformon, de valahogy ha nem is percek alatt de elég hamar szóba jön a szex. 53F

Figyelt kérdés

#barátság #melegbarátság
2023. okt. 24. 13:21
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
hogyne lehetne.
2023. okt. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
#1 Esetleg tanács ez ügyben? Megköszönném.
2023. okt. 24. 13:35
 3/27 anonim ***** válasza:
78%
Miért, neked nincsenek barátaid?? Én biszex vagyok, mégis van férfi és nő barátom is.
2023. okt. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
#3 Nem értem a kérdésed, feltettem egy kérdést, és jössz azzal, hogy Neked mid van. Sövegértelmezés? Vagy mindegy csak ideböfögj? Akkor ok.
2023. okt. 24. 13:40
 5/27 anonim ***** válasza:
83%
Pedig a hármasnak igaza van, neked meg fáj az igazság kérdező. Normális emberek közt a szex ha barátságró van szó, szóba sem jöhet opcióként. Valszex szexpartner keresőn akarsz barátot szerezni.
2023. okt. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
78%

3as vagyok. Ha ilyen stílusban rontasz egyből mindenkire, aki nem neked tetszőt mond, akkor nem csoda, ha nincsen egy barátod sem.

Egyébként azért kérdeztem, mert nekem hihetetlen, hogy egy 53 éves férfinek ne legyen egy barátja se, és a kérdésből úgy tűnik, nem is volt soha "érett felnőtt" korodban. És azért írtam, hogy nekem mim van mindkét nemhez vonzódva, hogy lásd, ez sem lehet kifogás.

2023. okt. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
#5 Nem logikus az érvelésed, hiszen feltettem egy kérdést, erre valaki megírja, hogy neki milye van, majd jössz azzal, hogy nekem fáj az igazság. Miért akarnék szexpartner keresőn barátságot keresni? A kérdésem eléggé világos, hiszen a klasszikus értelemben vett barátságra kérdeztem rá, s az a bajom, hogy akikkel eddig volt "próba" azokról kiderült, hogy hülye bzik és valójában csak azt akarják. Kirándulócsoportok stb már próbáltam ezügyben de sajna ott is a fennt említett dolog a mozgatórugó. A közhelyeket hagyd meg magadnak , mert az evidens, hogy norm. barátságban szóba sem kerül a szex. Épp ezért történt meg a kérdésem kiírása. Tehát nem beolvasni kéne alaptalanul, hanem a kérdéssel foglalkozni. Bárha trollkodsz vagy okoskodsz a semmire azzal nem tudok mit kezdeni. Épp ahogy írtad én is normális embereket keresek ahol a szex szóba sem jön, de valahogy ez olyan mintha nem lenne lehetséges. Művelt vagyok, meg nyitott a kül. témákra de ez ideig óráig működik a másiknál, aztán jön az hogy mekkora a farkam meg top vagy bottom vagyok. Kiábrándító. Bár erről a témáról van bőven szakirodalom, olvastam is néhányat közülük.
2023. okt. 24. 13:55
 8/27 A kérdező kommentje:
#3 és 6 Bizonyára félrement a reakcióm,de az hogy neked mid van az a Te életed s a Te saját körülményeid helyzete. Honnan tudod nekem mim volt és mim nem volt soha? Ha azt írom, hogy igen 53 évesen bár nem tudom a kornak ehhez mi köze van, de akik fontosak voltak az életemben mind elmentek, de gondolom erről nem kell beszámolnom, hanem marad az alapkérdés ugye. Kissé bugyuta a megközelítésed, ha erre lettem volna kíváncsi akkor megkérdezem erről a szomszéd Marika nénit. De kösz, hogy energiát fektettél a válaszadásba mégha nulla is az értéke.
2023. okt. 24. 14:00
 9/27 anonim ***** válasza:
73%
Na, azért nincs barátod, mert egy seggfej vagy. Egyébként rossz a témakör, jelentem, hogy tegyék át a barátkozósba.
2023. okt. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
#9 Örülök, ha ennyire jófej vagy, hogy tudod miért nincsenek barátaim. Kár, hogy a tanácsod nem érte el a válaszadási küszöböt sem. :) Majd Te döntöd, el hogy egy kérdést, hogy és hol tegyek fel. Tetszik, pedig rengeteg köze van a szexualitás témához is , mert heterokkal mit kezdjek egy barátságban ha az életünk merőben eltérő, de Te ezt biztos tudod a magad módján.
2023. okt. 24. 14:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!