Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek felnőttként,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek felnőttként, érett felnőttként lehetséges két ember között a barátság amit nem a szex vezérel? Valahogy azt veszem észre, hogy hiába keresek többféle platformon, de valahogy ha nem is percek alatt de elég hamar szóba jön a szex. 53F

Figyelt kérdés

#barátság #melegbarátság
2023. okt. 24. 13:21
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Hagy kérdezzem meg: kiskorodban voltak-e barátaid?
2023. okt. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
#11 Nemcsak kiskoromban voltak barátaim, hanem mindig voltak barátaim, de az élet úgy hozta hogy aki fontos volt az már elment , s gondoltam felteszek egy ilyen kérdést. Amúgy látom , hogy barátkozás téma alatt is bőven akadnak ezzel a problémával emberek. Ugyanis egy van pár dolog ami megnehezíti ezt a kérdést illetve a megvalósítását. Eezer meg ezer rétege van ennek a kérdésnek, nem olyan egyszerű, csak ugye én elsősorban mivel meleg vagyok, meleg emberrel tartanék barátságot, talán nincs az a fórum ahol ne tettem volna kísérletet ehhez, de hát valahogy az van ( sajnos) amit a kérdésemnél is említettem már. Bizony a szex, ami nem alapja egy klasszikus értelemben vett barátságnak, hiszen az előző kapcsolataim sem szóltak erről, de tudom, ez intelligencia és erős érzelmi intelligencia kérdése. De van egy olyan érzésem, hogy ez az igény talán kikopott ma már, bár nem vagyok pesszimista e téren (sem). Természetesen vannak kapcsolataim, mint minden normális embernek, de a felületesség és társai nálam nem nyerő dolgok. Szerintem az itteni reakciók is azt mutatják, amit már több esetben éreztem életem során, hogy a barátság fogalmát keverik sokan a haversággal, de azom van már nem is kevés. De ahogy elnézem s olvasgattam a témában, ehhez kell lenni erre irányuló igénynek is a másikban, ez ha nincs meg akkor jön képbe a haverság némi extrával megnyilvánulás amitől , tudom csúnyán hangzik, de irtózom. Szexet összekomponálni haversággal nem nagy kunszt, meg volt is már nem egy. De ez ugye más.
2023. okt. 24. 18:19
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Soha még nem fordult velem olyan elő, hogy ha "csak" barátkozni szerettem volna, akkor a másik férfitől a szex,testiség akárcsak meg is lett volna említve.

Hobbi,szabadidő,érdeklődés ilyenek voltak a témák. Korodbeli vagyok, de nekem azért nem lett sikeres az ismerkedés,mert aki értelmes volt és nem netes írogatást képzelt el,az sajnos mind vidéki volt,ráadásul nagyon messze.

Itt Pesten pedig nem volt sikeres :)

2023. okt. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Dehogy voltak barátaid! Te látsz szexet mindenben.
2023. okt. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
#14 Értem , ezek után az eheti nyertes lottószámokat is közölhetnéd itten, hiszen látsz mindent is tucc :) Belőled van a legtöbb ebben a társadalomban de elfogadom, hogy vannak ijjenek is.
2023. okt. 25. 07:42
 16/27 A kérdező kommentje:
#13 Sok esetben én is ebbe futottam bele, aki nemcsak beszélgetést akart a viberen és full értelmes is volt az ált. 3492 km-re élt tőlem :)
2023. okt. 25. 07:53
 17/27 anonim ***** válasza:
Kérdező! Ha csak barátot akarsz, miért nem mindefy hogy x kmre van tőled? Kamus vagy!
2023. okt. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
#17 Te tudsz úgy kapcsolatot tartani bárkivel is , hogy végülis beszélgetünk wacappon, viberen és elég az ? Ha igen akkor az Te vagy, de ez minden a szememben csak nem barátság illetve nem kapcsolat csak csupán valami , nevezheted ezt bárminek. A barátság minőségét lehet Te nem így fogod fel , nem baj , de nehogy azt hidd, hogy a Te "igényed" az mindenki igénye is.
2023. okt. 25. 08:47
 19/27 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kéne kizárnod a heterókat sem. Ok legalább tuti nem nyomulnak, és nem igaz, hogy csak azért, mert másik nemmel buknak ágyba, meg nem lehetnek teljesértékű, megértő barátok.
2023. okt. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
#19 Értelek, megfogadom.
2023. okt. 25. 09:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!