Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek felnőttként,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek felnőttként, érett felnőttként lehetséges két ember között a barátság amit nem a szex vezérel? Valahogy azt veszem észre, hogy hiába keresek többféle platformon, de valahogy ha nem is percek alatt de elég hamar szóba jön a szex. 53F

Figyelt kérdés

#barátság #melegbarátság
2023. okt. 24. 13:21
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
19es mondta ki a lényeget. Miert meleg baratot akarsz?
2023. okt. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
#21 Nem hiszem, hogy kimondta volna a lényeget csak ebbe meg már kár belemenni, aki meleg és valós meleg az tudja miről beszélek. Viszont aki meg csak ideböfög annak miért is fejteném ezt ki jobban? Max ha annyira érdekel akkor privátban érdeklődj, és kifejtem Neked eléggé részletesen s kiadós magyarázattal szolgálok. Ha érted érted ha nem akkor nem tudok ezzel mit kezdeni.
2023. okt. 25. 12:06
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Rendben. Miert vagy diszkriminatív kérdező? Melegek közt keresel szexmentes barátsogát, a heterók meg, akik 100 % hogy nem akarnak veled szexelni azok eszedbe sem jutnak. Dehogy akarsz te szexmentes baratsagot!
2023. okt. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
#23 Nagyon nem vagyok diszkriminatív max annak érzed , mondjuk van sejtésem, hogy miért. Örülök, ha eldöntötted magadban, hogy én mit és kit keresek :) Agyő kedves jövőlátó látnok pajtás .
2023. okt. 25. 12:22
 25/27 anonim ***** válasza:
76%
Te egy meleget keresel aki nem akar veled szexelni. ... a stilusod miatt nincs se szeretőd se barátod.
2023. okt. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
#25 Tehát a jövendölést folytatod :) okés. Tetszik ez a bugyuta ostoba zyúkeszű stíl amiben nyomod. Addig elmentem ebédelni.
2023. okt. 25. 12:34
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Mondom hogy a stílusod a fő gond.
2023. okt. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!