Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » 28 éves szűz, nőiesebb fiú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 éves szűz, nőiesebb fiú vagyok, aki szeret női rucit hordani, hol találhatnék lányt magamnak?

Figyelt kérdés
Nem tartom melegnek magam, de tudom, hogy más vagyok és lánnyal sem voltam még e miatt. Szeretnék olyan lányt találni, aki toletálná és elfogadná ezt. Van rá esély, hogy őszinte legyek valakivel és engem keres?

2012. aug. 23. 11:30
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
100%
Most ez rejtett párkereső hirdetés? Mert ha nem, akkor értelmetlen kérdés, honnan tudjuk hogy melyik lány tolerálná ezt?
2012. aug. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:
Nem társkeresésnek szánom, bár láttam már erre is példát itt, de tényleg érdekel, hogy mit gondolnak a lányok.
2012. aug. 23. 11:35
 3/46 anonim ***** válasza:
100%

egy képet feltöltesz? (nem kell, hogy a fejed is benne legyen, elég csak az öltözködésed).

egyébként vannak lányok, akiknek ez jön be, mármint a nőies pasik, csak nem mernek hozzád közeledni, mert azt hiszik, hogy meleg vagy és félnek a csalódástól. ezért én inkább azt javaslom, hogy TE közeledj a lányokhoz, mert akkor biztosak lesznek abban, hogy nem vagy meleg! egyébként ez nehéz feladat és lehet, hogy több évig nem találod meg az igazit, de hajrá! ;-)

2012. aug. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
100%
t transzfesztita vagy
2012. aug. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:
travynak nem tartom magam, mert bugyin és melltartón kívül, többet nem viseltem még, de lehetséges
2012. aug. 23. 11:49
 6/46 anonim ***** válasza:
100%
háát ez elég bizarul hangzik... de utcán normális férfi ruhákban jársz?
2012. aug. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
100%
Kezdetben öltözz férfinak és ha már összemelegedtetek akkor már öltözhetsz női ruhába, ha nem fog zavarni hogy melegnek néznek.
2012. aug. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:
Igen, normális hetero életet élek, utcán férfi ruhában járok, nem is tervezem másként, van egy csomó hobbim, csak már nagyon egyedűl érzem magam ezzel
2012. aug. 23. 11:52
 9/46 anonim válasza:
37%

Szerintem próbálj meg leszokni a nőies öltözködésről..

Nem lesz nehéz, de muszáj lesz..

Azt a pénzt amit a női ruhákra költesz, azt inkább költsd parfümre mondjuk.. FÉRFI parfümre..

Nem túl sok esély van rá hogy megtalálod Pont azt a szerelmet amelyik ezt tolrálja...

Viszont ha visszavedlesz igazi férfivá, kicsid adsz a küllemre (mondjuk kicsit gyúrsz, hogy kezdjel el látszani némi izom) akkor egyből kapósabb leszel!

2012. aug. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
86%

feláll a répám a tangás traviktól:D

szerintem meleg vagy. manapság nincs mit szégyellni ezen.

2012. aug. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!