Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » 28 éves szűz, nőiesebb fiú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 éves szűz, nőiesebb fiú vagyok, aki szeret női rucit hordani, hol találhatnék lányt magamnak?

Figyelt kérdés
Nem tartom melegnek magam, de tudom, hogy más vagyok és lánnyal sem voltam még e miatt. Szeretnék olyan lányt találni, aki toletálná és elfogadná ezt. Van rá esély, hogy őszinte legyek valakivel és engem keres?

2012. aug. 23. 11:30
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
100%

Különben valóban nem meleg, szerintem sem. Ezt másnak hívják. Transszexuális, azt hiszem. Nőnek érzed magad, kérdező?


Na, ez zavarna, azt hiszem.


Ha simán arról van szó, hogy fiúként bejönnek valamilyen mások által nőiesnek tartott divatirányzatok, de az identitásod fiú, fiúnak érzed magad, én is annak veszlek- az nem.

2012. aug. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
100%

Csak elolvastam. Kérdező! Szerintem nem érzékenyebbek a lányok természetre, vagy nem is tudom, hogy érted. Esetleg annak látszanak.


De most már nagyjából levettem: talán számodra egy bi lány lenne az "igazi".


Én domináns nő vagyok, és teljesen heteroszxuális. Tetszenek a fiúk csinos ruhákban, akár olyanokban is, amiket mások (nem én!) "csak" nőiesnek látnak (pl. tanga). De "nőként" nem tudnék bánni vele. Nekem az fiú. Pont.:) Azért vesz tangát, hogy a kedvemre tegyen. :) (Többek között, és mert szereti is viselni).


A biszex lányt azért javaslom, mert ott tudsz nőiességet is becsempészni a dologba. Számára talán picit olyan lesz, mintha egyszerre lenne fiúval és lánnyal.:)


Remélem segítettem!

2012. aug. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna ha csak otthon hordanál női ruhát és az utcán meg nem, szerintem keresgélj a fiúsabb hetero lányok között, nem hiszem, hogy egy pláza cica torelálná
2012. aug. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 A kérdező kommentje:
Alapból pasis vagyok, mármint külsőre és nem hordok az utcán női cuccokat, nem is szeretnék, csak a négy fal között. Nehéz kérdés, hogy nőnek érzem-e magam, alapjáratom nincs bajom a férfi identitásommal, de van egy részem, ami nő és vágyik rá, hogy az is legyen. Tudom, ez nagyon skizofrénnek hangzik, de nem tudom érthetőbben elmagyarázni és amúgy nem vagyok skizo!
2012. aug. 26. 20:42
 25/46 A kérdező kommentje:
Ami a melegséget illeti, mint mondtam a szexuális szerepkört tekintve semmilyen módon nem hoznak lázba a pasik, sőt. Se a lelkük, se a testük nem érdekel.
2012. aug. 26. 20:43
 26/46 anonim ***** válasza:
100%

24: Ismerem ezt a típust. "Sajnos" nem jön be. :) Akik nekem tetszenek, mindenütt kb. egyformák, és fiúsak. Csak úgy, ahogy nekem vonzó.


Én írtam ezt a tangás-csőnacis-divatos kombót, no, az nekem totál fiússág, és lázba tud hozni.


Én hozzájuk képest magamat érzem nőiesnek. A szexualitásban ez főleg kell!


Mivel irányító, domináns nő vagyok, emellett egy másik "nőiesség" nehezen férne meg. :)

Ha te épp az utcán vagy "hagyományos értelemben férfias", akkor valószínűleg fel sem tűnnél.


Ha a szexualitásban szeretnéd a "női szerepkört" (ami számomra a "dominánsabb"), ott sem tudnánk mit kezdeni egymással. De dominanciától függetlenül, egyébként sem tudnék sok dolgot kezdeni sem egy nővel, sem valakivel, akit aként kellene (bárhogyan) kezelni, mivel csak a másik nem vonz. :)


De sok sikert, remélem találsz valakit! :)

2012. aug. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, és az a része bejönne, hogy biztos érzelmesebb lennél a szexben, ezt sok nő hiányolja a pasikban.

Még azt is el tudom képzelni egy szexjátéknak, hogy felcsatolós, de azt nem, ha engem akarnál seggbe ...

Amíg az utcán nem öltöznél nőiesen, addig ez belefér, én is fel szoktam húzni a párom pizsi felsőjét, van, hogy a boxerját is, mondjuk szex után, és nem előtte.

2012. szept. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
70%
te meleg vagy és kész!
2012. szept. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
imádom a szűz pasikat, és szerintem az idősebbeket is imádnám, és ez így a 2 ötvözete.:D
2012. okt. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 BubisBublek860 ***** válasza:
100%
Nem tudom van-e olyan lány aki TOLETÁLNÁ ezt az egészet. :/ Biszex vagy.
2012. okt. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!