Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » 28 éves szűz, nőiesebb fiú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 éves szűz, nőiesebb fiú vagyok, aki szeret női rucit hordani, hol találhatnék lányt magamnak?

Figyelt kérdés
Nem tartom melegnek magam, de tudom, hogy más vagyok és lánnyal sem voltam még e miatt. Szeretnék olyan lányt találni, aki toletálná és elfogadná ezt. Van rá esély, hogy őszinte legyek valakivel és engem keres?

2012. aug. 23. 11:30
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
100%

Mi a rákért lenne ettől meleg? Te is értesz a témához, látom. :D


Egy ilyen pici országon belül szerintem elég kevés az esélye, hogy elfogadó párt találj, de nem biztos, hogy lehetetlen. Azt kell eldöntened, hogy mennyire fontos ez neked, és hogy miért fontos. Ha találkozol valakivel, aki elfogad így, akkor semmi gond, de ha nem, akkor meg el kell gondolkodnod rajta, hogy le tudsz-e erről mondani valaki kedvéért, vagy inkább keresgélsz tovább.

2012. aug. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 A kérdező kommentje:
Mivel természetileg is inkább nő vagyok, vagyis érzékenyebb, ezért fontos lenne és szexben is szeretném, ha működne.
2012. aug. 23. 13:12
 13/46 anonim ***** válasza:

Ha nem lenne párom írnék neked:))

De van..szóval így nem:/

De keresgélj. Biztos van több olyan lány mint én.

2012. aug. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
90%

"feláll a répám a tangás traviktól:D

szerintem meleg vagy. manapság nincs mit szégyellni ezen.

"

b*zmdeg de cuki:D

Amúgy kérdező leírod, hogy nézel ki? Vékony vagy?Valamennyire hosszú a hajad?

Fiúval tuti nem lennél?

2012. aug. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 A kérdező kommentje:
180 73 barna rövid hajam, van, átlagos, vékonyabb testtel. Én ezt inkább úgy fogalmaznám meg, hogy nővel szeretnék meleg lenni! :D Tisztában vagyok vele, hogy nem egyszerű ez a helyzet, ezért is szenvedek vele. A pasikba igazából nem találok szépséget és nem tudok velük azonosulni.
2012. aug. 24. 22:15
 16/46 anonim ***** válasza:
100%
Az mit takar h lányokkal meleg lenni?Hogy felcsatolhatóval megdugjanak?
2012. aug. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 A kérdező kommentje:
Igen
2012. aug. 25. 16:53
 18/46 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te nagyon is meleg vagy csak nem mered még magadnak se bevallani :S
2012. aug. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
100%

Többi választ nem is olvastam, mert csak a kérdésre szeretnék reagálni.


Nekem bejön pl. amit sokan "nőies fiúnak" hívnak, bár én attól nem látom nőiesnek, nekem valahogy az a "fiús". A másik fajtát "hagyományos értelemben férfias"-nak hívom, és az nem igazán vonz (markáns, nagydarab, kigyúrt, szőrös kombó valahogy).


Szóval, számomra semmi gond azzal, ha egy fiú mondjuk "nőies" módon divatozik, sőt, még tetszik is, mert nekem ez a fiússág egy új formája.. vagy hogyismondjam.


Csőnadrág (feszülős), színes póló, zselézett vagy vasalt haj, stb. Ezek mind tetszenek, de még sorolhatnám.


Az viszont valahogy zavarna, ha maga a fiú lányosnak, nőiesnek, nőnek képzelné magát.


Még egy példa: a tanga tetszik a fiúkon, mert azt képes vagyok fiúsnak felfogni. Akár még a harisnyát is! De a melltartót nem, mert a fiúnak nincs melle.


És mivel a nőkhöz kicsit se vonzódom, így nem is tudom, lehet, hogy zavarna, ha folyton látnám rajta, hogy ő nőiesnek akarja "érezni" magát.

2012. aug. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
100%

hát igen a világ változik szégyen vagy nem szégyen

szerintem előbb döntsd el magadban mi is vagy hetero meleg vagy biszex nehogy összejöjj egy lánnyal és utána érezd h nem is kell

2012. aug. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!