Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » 28 éves szűz, nőiesebb fiú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 éves szűz, nőiesebb fiú vagyok, aki szeret női rucit hordani, hol találhatnék lányt magamnak?

Figyelt kérdés
Nem tartom melegnek magam, de tudom, hogy más vagyok és lánnyal sem voltam még e miatt. Szeretnék olyan lányt találni, aki toletálná és elfogadná ezt. Van rá esély, hogy őszinte legyek valakivel és engem keres?

2012. aug. 23. 11:30
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
88%

Ne keverjétek már. A biszex, olyan férfi, (vagy nő) aki mindkét nemhez vonzódik általában férfiként vagy nőként (saját nemével azonosulva).

A kérdező nem vonzódik pasikhoz. Az ő esete más.

2012. okt. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
100%
smpixie.com
2012. okt. 14. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
Szia! Én ismerkednék veled.
2012. okt. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 sake válasza:
nem a nap süt téged..te sütöd a napot!...szegény elbujt tőled és jön a tél
2012. okt. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
100%

Biztos van olyan lány, aki annyira tud Téged szeretni, hogy toleráljon ilyen mértékben. Mert mi is történik? Van egy átlagos kinézetű pasija, aki érzelmesebb az átlagnál, de el kell viselni, hogy otthon előszeretettel hord női ruhákat. Na bumm. Elfogadja, hogy Te ilyen vagy, aztán néha elgondolkodik: kicsit fura ez, de sebaj. Persze ha aktív cselekvést is elvársz, például hogy néha jól meg..., az egy kicsit megnehezíti az elviselést, ezért én a helyedben erről lemondanék.

Még egy jó ideig szűz is leszel, ha bugyiban keresel csajt. Ha egy tartalmas kapcsolatba kerülsz, akkor is 3-4-5 hónap után vedd elő a bugyit, akkor is játékból(pl.te az övét, ő a tiéd veszi fel). Aztán játssz a bugyival annyit h megszokja rajtad, de még ne akadjon ki, majd vezesd rá, hogy ez neked kicsit több mint egyszerű játék. Még így is rizikós, de átmenetekkel megoldható sztem. Normális csajt nem hiszem hogy találsz, aki meg.... Persze ez egy nem normális kérés lenne, és ha ezt egy nem normális csajhoz intézed, akkor nincs is baj. Te csaj vagy, ő meg neked pasi selymes kis bőrrel, cuki kis pofival, így már megfelel. A szerepek felcserélődtek mindkettőtök belső örömére. De választhatjátok hogy Te vagy a pasi akit meg... a nő.


Ez esetben a nő férfi akar lenni, a férfi meg nő. Nem vagy meleg, mert a meleg a férfiakat szereti fiú létére. Ha megállsz a bugyiknál és kimész az utcára, akkor transz..ta vagy, de ez rosszul hangzik. Szobán belül fura hajlamokkal rendelkező fiú vagy.


Na most a kérdéseidre válaszolva komolyan:

Hol találsz nőt? - Bárhol. Először nem fogod tudni hogy tolerálja-e. E furaságod fojtsd el, legyél nővel, hátha megértitek egymást, v egymásba estek. Futó kapcsolatokat mint normális fiú keress.


Van rá esély, csak ne az elején legyél őszinte, mert senki nem keres olyat, aki bugyiban néz tv-t, de sokan keresnek egy rendes, érzelmes, megértő pasit, akinek -miután megszerették- elnézik, hogy otthon bugyiban néz tv-t.

2012. okt. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül akar férfi lenni az a nő, aki szívesen meg... valamivel egy pasit.


Nekem például a legkisebb porcikám sem vágyik arra, hogy férfi legyek. A fiúkat szeretek, elől is, hátul is, tehát szeretem a péniszüket is, de a hátsó részükkel is szívesen eljátszadozom. :)


Viszont nőhöz sosem nyúlnék, sehogyan.

2012. okt. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
Tehát ha jól értem leszbikus szeretnél lenni? Hiszen egy részed nőnek érzi magát,női cuccokat hordasz,a pasik viszont nem vonzanak tehát meleg nem lehetsz. Bonyolult eset:D Biztosan vannak ilyen nyitott, bizarr lányok,de sajnos ötletem sincs,hogy hol keresd őket:/
2012. okt. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 A kérdező kommentje:
Lényegében igen, pasiként vagyok leszbikus csak ez még hülyébben hangzik, minthogy nővel szeretnék meleg lenni.
2012. nov. 1. 10:12
 39/46 anonim ***** válasza:
Annyire nem is hangzik hülyén,csak bele kell gondolni!:)
2012. nov. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
Én pont fordítva vagyok vele, bár az most hülyeség hogy fiú akarnék inkább lenni, de csak mert nem tudnám elképzelni hogy lánnyal legyek. Ha fiú lennék és meleg úgy már igen, persze akkor meg maradhatok inkább nő nemű is. :D Nekem mondjuk jobban bejönnek a fiús vagányabb dolgok mint a csajosak, bár nem hordanék férfi alsógatyát, az sem jutott eszembe hogy otthon felvegyek vagy férfinek képzeljem magam vagy annak érezzem magam, egyáltalán nem. Csak mondjuk jobban szerettem kisautózni mint barbizni nahhh. :D
2012. nov. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!