Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » 28 éves szűz, nőiesebb fiú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 éves szűz, nőiesebb fiú vagyok, aki szeret női rucit hordani, hol találhatnék lányt magamnak?

Figyelt kérdés
Nem tartom melegnek magam, de tudom, hogy más vagyok és lánnyal sem voltam még e miatt. Szeretnék olyan lányt találni, aki toletálná és elfogadná ezt. Van rá esély, hogy őszinte legyek valakivel és engem keres?

2012. aug. 23. 11:30
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:

"Csak mondjuk jobban szerettem kisautózni mint barbizni nahhh. :D"


Akkor miből is áll a "fiús" dolog nálad, utolsó? Ami 10 kislányból ma 7-8-ra igaz?

Ebben mi a fiús? Nekem is voltak kisautóim. És a barátnőimmel közösen játszottunk velük.


Te jó ég, ez a sok "fiús" csaj! Hűha!

Nem abból fakad mindez vajon, hogy manapság nők is vezetnek autót, és egyre inkább érdeklődnek az ilyesmi iránt?


Ne a múltban éljetek már, hogy akkor csajos, ha kizárólag babázik, főzőcskézik, felnőve meg az érdeklődési köre kimerül a műkörömben meg hasonlókban, mindehhez talpig rózsaszínt visel.

Engem nagyon érdekelnek a műszaki dolgok, stb, számítógépes játékok, sportkocsik, mégsem tartom magam (néhány elavult nézet miatt) fiúsnak.

2012. nov. 25. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
igazából nőre izgul, csak szexuális téren "passzív melegként" tudna érvényesülni. Érdekes. De hallod, az nem izgat semennyire sem, hogy "elmenj egy nőben"? Csak mert a nőktől gerjedsz be, a nők a szexiek, vonzóak számodra, ösztönösen nem akarnál velük férfi lenni? Attól még lehet hosszabb az előjáték, én a csillagokat lehoznám neked, ha nem mennél el előttem az esetek 99 %-ában :D:D:D
2012. nov. 25. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
100%

Anyám mondja mindig hogy fiús vagyok, gondolom mert nem járok szoknyába plázázni és fiúkkal barátkozom, vagy mittudomén...lehet hogy ez még egy ok amivel basztathat.

De visszatérve az eredeti kérdésre, engem nem zavarna ha a pasim női ruhákat hordana.Még az utcára is kimennék vele úgy. Minden ember más, ha női ruhákat szeret akkor legyen abba, engem különösképpen nem zavarna nem is tartanám cikinek.

2012. nov. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:

Utolsó: értem, jó a hozzáállásod. De újra azt tudom írni, nekem az egész baráti köröm (tehát a barátnők) többnyire nem járnak szoknyában (esetleg ha nagyon hivatalos üzleti/munkaútra mennek), plázázni főleg nem.


Nekem talán azért nem fura, mert már anyukám is ilyen volt, hétköznap általában nadrágot húzott. Néha azért szoknyát, ha munkahelyi ügyben nagyon elegánsan, "főnökasszonyosan" kellett megjelenni, de az se a plázacica stílusról szólt. :)

2012. nov. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
te mekkora egy rohadt b*zi vagy XDDDD
2012. dec. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 A kérdező kommentje:
Úgy fogalmaznék, hogy nem vágyom arra, hogy hódíthassak! A legtöbb pasit, ez vezérli, engem nem, inkább egy kicsit fordítva, de nőtől szeretném ezt kapni. Amikor megnézek egy szép női testet, combot, feneket, nemcsak az fordul meg bennem, hogy mit tennék vele, hanem, ha nekem is ilyen lenne, engem is így kívánnának-e?! Mindig is inkább ,,barátnője" szerettem volna lenni egy lánynak, nem csak a pasija, de ez már szexuális vágyakra is vonatkozik. Nagyon nehéz úgy ismerkedni és kapcsolatot keresni, hogy ugyanolyan vágyakkal rendelkezel, mint a kiszemelt partnered. Nagyon nehéz ezt megérteni és elfogadni.
2012. dec. 6. 09:29
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!