Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk. Megbocsájtanátok barátnő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk. Megbocsájtanátok barátnőtöknek, ha megcsalna egy lánnyal?

Figyelt kérdés
Megtudtam, hogy barátnőm megcsalt egy lánnyal. Két éve együtt vagyunk. Tudtam, hogy vannak vágyai, és most kiderült megtette. Eddig csak magát "kóstolgatta" és most meg mást is kinyalt.

2014. máj. 13. 20:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Csak ha édeshármasozhatuk velük, akkor bocsátanék meg. :D
2014. máj. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem bocsátanám meg.
2014. máj. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
az nem megcsalás hanem nyalakodás.
2014. máj. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. máj. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
41%

Ha elmondja, akkor nem. Csak ne sokkal kesobb tegye, inkabb elotte, tudjak rola. Igazabol pasival sem zavarna nagyon, megertem ha mas testi szuksegletei is vannak, nem lehet csak dobostortan elni, neha kell egy kis husleves meg porkolt is.


Mondjuk en viszonylag kulon kezelem a testiseget es a szerelmet. Az erzelmi kotelek ugyan ugy megvan, de a testi igenyeket nem feltetlenul tudjuk egymasnak kielegiteni, igy megertonek kell lenni. A legtobben megelegszenek egymassal, meg ha nem is olyan jo, es ebbol rengeteg problema adodik kesobb.

2014. máj. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
igen meg !
2014. jún. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Meg, de csak azért, mert előb-utóbb biztos bevennének engem is. Bár a legjobb az lenne, ha összeköltözhetnék velük.

Ez lebegjen a szemed előtt.

36F

2014. júl. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anizotropikus ***** válasza:

Voltam nős.

Ha egy pasi kefélte volna meg azt le tudtam volna nyelni, talán.

De azt, hogy lány csábította el azt én sem tudtam feldolgozni!

Értem, ismerem a pszichológiáját, de elfogadni képtelen vagyok :(

2015. jún. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!