Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek ez már túl sok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez már túl sok korkülönbség szempontjából?

Figyelt kérdés

55/F, 25/F


Nem feltétlenül a nagy "Ő"-t keresem.

Tehát lehet ,h csak egy lazább kaland lesz.

Nem néz ki nagypapásan a tag.

Inkább egy szakállas medve.



2015. márc. 27. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Már nem azért, de ebből biztos, hogy csak egy lazább kaland lesz. Egy 55 éves öregedő ember nem azért akar dugni egy gyereke-korú személlyel, mert halálosan szerelmes. Nemtől függetlenül.
2015. márc. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

fujj, és most nem azért meg két csávóról van szó. És lehet hogy most nem néz ki nagypapásan, de majd öt év múlva úgy fog. Szal, ha neked bejön zavarjatok le egy gyors menetet amíg, még feláll neki, aztán hagyd szerintem.

/ na ez most egy kicsit szemét volt, na mindegy. /

2015. márc. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha neked vonzó a pasi, akkor ne foglalkozz a korával. Egészségedre! ;)
2015. márc. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem már +6 is sok.
2015. márc. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, kérdező, a ruha nem csak a nőknek válik előnyére, hanem az idősödő férfiaknak is. Mert bizony napi edzés ide, napi súlyzózás oda, ha őszinte akarok lenni, rajtam is meglátszik az elmúlt 55 év.
2015. márc. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 ftf1983 ***** válasza:
Nincs olyan, hogy a korkülönbség baj lenne legyen az bármennyi év is. Ha neked bejön, akkor hajrá ;)
2015. márc. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ö az aki kávézni hívott?
2015. márc. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pasika! Ne foglalkozz te senkivel! Ha van szikra és neked bejön, - a te dolgod és váljon egészségetekre! NEM a kor a kérdés! Ismerek nyugíjas típusó lusta, elhízott, tunya és megbízhatatlan fiatalokat - és tüneményes idősebb embereket! Nekem indíg is a nálam idősebbek jöttek be fiatalabb koromban. Nők is Pasik is! Ma meg a fiatalabbakkal jövök ki nagyon jól és tartósabb kapcsolataimban mindketten tök jól vagyunk!A római birodalomban és a görög kultúrában a fiatal srácokat a mesterekhez küldték szakmát tanulni. Mindenki tudta, hogy a Mester nem csak szakmát tanított nekik, de ágyasuk is voltak. Aztán felszabadultak a srácok, házasodtak, gyerekeket nemzettek... Ez általános volt. A keresztény kultúra tiltotta a bi- és homoszexualitást, hogy több keresztény szülessen. Érthetetlen, mi ez az averzió az idősebb pasikkal szemben --- már akkor, ha igényes, intelligens, ad magára és még tanulni is lehet tőlük. Ők már megbízhatóbbak is általában, mint a fiatalok. Érdekes, a fiatal srácok gyakran keresnek 18-90 közötti hölgyeket, vagy írják: "Kor, alkat nem akadály!" - akkor mi ez a fujjolás a pasik esetében?! Akard jólérezni magad vele, - és jobb partnered lehet ő, mint sok tini! Spec. nekem voltak és remélem lesznek is 30 körüli barátaim, barátnőim! Még seni nem panaszkodott és mindíg tartósabb volt a kapcsolatunk, mint egy numera! Hja, soha nem trófeákat gyűjtöttem! :) (Ha valaki magamfajta bi "havert keres kis extrákkal", nyugodtan írjon, most éppen keresőben vagyok magam is!). Carpe diem!
2015. márc. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!