Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ti meddig bizonygattátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti meddig bizonygattátok magatokat, hogy "heterok" vagytok?

Figyelt kérdés

Feltéve, ha volt ilyen időszak valaki életében...

Mi változtatott meg végül, hogy elfogadtad az orientációdat?



2015. aug. 5. 10:20
1 2
 11/17 anonim válasza:
100%
Én kb. 16 éves koromig :P
2015. aug. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
82%

"Nem értem miért kell írogatni ilyen hülyeségeket... A kérdés az kérdés. Ne itt akard megmutatni hogy homofób vagy... Mit keresel egyáltalán biszexuális kategóriában? -.-"

Igazad van, utsó, odáig már nem terjedt a figyelmem, a Szexualitásnál leragadtam. Ha észreveszem a folytatást, bívást nem írtam volna választ.

Mindamellett nem értem, hogy ha valaki normális hetero, arra miért kell mindjárt a homofób jelzőt aggatni.

Nem te vagy inkább heterofób? :-))

2015. aug. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
84%
En az elso baratnom utan korulbelul negy honapig probaltam legalabb biszez lenni, mivel csunyan elhagyott, osszeisszedtem egy sracot, alivel nem tudtam lefekudni pedig ereztem.iranta, azota van ujra baratnom, mar tudom hogy mivan :)
2015. aug. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
23 éves koromig azt hittem hogy heteró vagyok, majd megismertem egy lányt akivel szemben voltak fenntartásaim de alig két hónap találkozgatás után lefeküdtünk és nagyon élveztem. azóta már több mint egy év eltelt és voltam fiúval is lánnyal is. Külön kezelem a dolgokat nem keverem össze így nem is hasonlítgatom hogy melyik nemmel jobb a szex. Elfogadtam és kimondtam igen BISZEX vagyok :)
2015. aug. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát,én sok csalódást átélve most kezdem bizonygatni,hogy taláááááán,egyszeeeer,valaahaaa.... lesz egy pasi.

De nem....nem hinném.Vagy mégis!?xDD

2015. aug. 8. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia, egészet mostanáig azaz 20 éves koromig. Azt bizonygattam magamnak, hogy csak késônérô típus vagyok ezért nem érdekelnek a srácok egyáltalán. Volt egy két kisérletem De nagyon nem mûködött. Egy sráccal való csóknál kb nem éreztem semmit amit gondoltam, hogy kellett volna.

Viszont fél évvel ezelôtt találkoztam egy csajszival aki biszex elkezdtünk beszélgetni és egy idô után megkérdezte tôlem h amúgy én leszbikus vagyok? Nah én ekkor teljesen lefagytam........

Szóval ô nyitotta fel a szememet és "segít" abba, hogy elfogadjam magam úgy ahogy vagyok...

2015. aug. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem bizonygattam. Konkrétan őszintén ezt hittem kb. 14 éves koromig. Aztán megláttam egy lányt a buszon, és képtelen voltam levenni róla a szemem. Azóta kb. még 2-3 nő mozgatta meg a fantáziámat - de heterók voltak. Sohasem gondoltam magam leszbikusnak, de akkor még nem tudtam, hogy van erre a köztes állapotra egy szó, vagy hogy nem vagyok ezzel egyedül. 15-16 lehettem, mikor rájöttem, a biszexualitás a helyes szó a szexuális orientációmra, és azóta is annak tartom magam. Nem szoktam mindenki orrára kötni, de nem is szégyellem.
2016. febr. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!