Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Az exem leendő férje eltiltott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem leendő férje eltiltott tőle, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én 21L ők 28F(ex) és 27F.

A sráccal régen jártunk, majd pár év szünet után barátok lettünk (ő többet akart), és mikor a párommal (azóta szintén ex) megromlott a kapcsolatom, a szeretőm lett.

Mikor a barátom lett, nem sokra rá összejöttem egy pasival, ekkor rá pár hónapra elfogadott egy külföldi meló ajánlatot, azóta is kint dolgozik, évi 2-4 alkalommal jár haza (4,5 éve), olyankor mindig találkozunk. De közben kint összejött egy férfival. Először úgy volt nem komoly, a másik nem is akarta felvállalni, hogy meleg (bi), most meg már eljegyezte, engem pedig fenyeget, hogy takarodjak az exem&legjobb barátom (lelki társam, szeretőm...) életéből, pedig ővele is haverok voltunk valaha. Nem tudom mivel haragíthattam magamra, a legvalószínűbb, hogy féltékeny.

Nem tudom mit tehetnék, nem akarom teljesen elveszíteni. De azt sem akarom, hogy miattam összevesszenek, hiszen végre boldog. Olyan vészes volna, ha kb. 2-3 hetente beszélünk, és évi 2-3x találkozunk? Akár a vőlegényét is nagyon szívesen látom (ha nem ugrik a torkomnak). Én volnék rosszul összerakva, ha ez rosszul esik (még ha már-már jogos is, de azért nem ilyen szinten)?

Nem tudom mit tehetnék.



2016. febr. 19. 01:04
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
78%
Nincs itt semmi gond! Ha Te hetero vagy keress, egy szám szerint következő férfit. Ha leszbi vagy keress egy nőt, és ezeket szard le!
2016. febr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Jó oké, igaza van. Igaza van. De itt nem én vagyok a harmadik, hanem ő. Na nem úgy... Viszont tudta mit vállal, hogy kik vagyunk, hogy mit érzünk. Ismeri őt, és ismer engem. Tudja, hogy félreálltam volna, ha tudok, én megpróbáltam. Erős próbáltam lenni, amennyire csak bírtam. Igaz, alighogy bírtam... De erről a helyzetről akkor sem neki kell döntenie, hanem Márknak. Még akkor is, ha érzékeny, és érzelmileg kissé labilis. És igen, szeretem. Azt hiszem szeretem. John is szereti. De erről akkor sem dönthet egyikünk sem, csak Márk. Egyszerűen tudnia kell erről. Úgy értem erről John és köztem.

Ami azt illeti, beszéltem Johnnal. Miután leordította a hajat a fejemről, és jól megszorongatott (áú! szerintem be fog lilulni), egyenesen belemondtam a szemébe, hogy bármennyire is megértem őt, ebben a kérdésben egyszerűen nem hagyom, hogy kikerülje Márkot. Ha ő eleget tesz a kéresének, akkor legyen úgy. Ennyi. Sírva fakadt. Zokogni kezdett. A vállamon. Azt motyogta ő mennyire szereti, meg sok mindent, nagyon személyes dolgokat. Addig nyugtatgattam és simogattam, hogy elaludt mint egy 4 éves, most is Márk szobájában nyáladzik rám, aki benyitott, de abban a pillanatban ki is fordult az ajtón. Ha max. fél órán belül nem jelenik meg, kénytelen leszek felrugdosni a lovagját, hogy kerítsük elő, remélem nem gondol semmi rosszra.

Igazából rájöttem, hogy még mindig kedveledm John-t, nem véletlenül voltunk mi jó haverok. Ahogy itt szuszog, szinte megértem, hogy Márk mit láthat benne. A fene a jóképű pofiját! És őszintén, szívből szereti. De azért bárcsak Márk hopp előkerülne, lehámozná rólam, majd elrendezné az ügyet. Remélem csak fürdik.

2016. febr. 20. 00:42
 23/26 A kérdező kommentje:

Az egy dolog, hogy Márk ittalvós bulira hívott át, de most itt fekszek egy kb. 80 kilós Csipkerózsikával, Márk sehol (bár valami neszezés behallatszik, asszem) és kezd az egész vérciki lenni.

Ez az állat berángatott ide, letámadott, és miután kibőgte magát, miután visszaordítottam, leültünk, majd fogalmam sincs mikor lefeküdtünk, és bevackolta magát a bal hónaljamhoz. Vérengző oroszlán mi? Egy kiscica.

Mostmár asszem kimászok alóla, ha sikerül. Ez mmár sok a jóból.

2016. febr. 20. 01:01
 24/26 anonim ***** válasza:
89%

szóval john-t zavarja,hogy a Márk néha meghúz?


akkor márk miért megy hozzá,ahelytett hogy rendszeresen tolna. ez így nagyon rosz lesz neki,pláne ha te időről időre feltünsz az életükben.

folyamatosan feltéped a sebeit.

vagy veddrá,hogy ujra legyetek együtt,vagy teljesen szakits vele és akkor john is boldoglesz.

2016. febr. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Nem vettem rá semmire. Csak elmondtam neki, ami John és köztem történt. Elmondtuk. Egy őszinte beszélgetés után arra jutottunk, próbáljuk meg úgy, hogy ritkábban, évi kétszer, ha összejön, maximum háromszor fognak Magyarországra látogatni, csak együtt. Ekkor találkozhatunk, de közben Márkkal végig szem előtt kell maradnunk. Telefonon bármikor beszélhetünk. Ha nem fog így működni, kilépek a képből.
2016. febr. 21. 23:02
 26/26 anonim ***** válasza:
82%

Csak két apró gondolat:

- Ha valaki bízik a szerelmében, akkor nem fogja erőszakkal (fenyegetéssel, zsarolással, stb) eltiltani a barátaitól. Akkor sem, ha előtte volt köztük valami.

- Aki pedig a barátod akar maradni, az kiáll melletted.

2016. febr. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!