Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A legjobb barátnöm szerelmes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnöm szerelmes a pasimba?

Figyelt kérdés

A legjobb baratnomnel gyerekkori baratok vagyunk. Mindent megbeszeltunk, joban rosszban egyutt voltunk.

Regebben 15 eves koromban volt egy baratom akivel egyutt voltunk. Nem volt olyan komoly, de a lenyeg hogy a legjobb baratnommel megcsalt. (csokoloztak) a pasival szetmentem, a baratnommel ossze vesztem. Honapok mulva kibekultunk a sraccal es a baratnommel is. Kozos barati korben vagyunk mind3man. Azota eltelt par ev most 19 vagyok es ujra ossze melegedtem a sraccal. Eleg komoly az ugy, en nagyon szerelmes vagyok, es a o is belem :) fontosak vagyunk egymasnak.

A lenyeg hogy a legjobb baratnom viszont bevallotta hogy szerelmes a baratomba. Nagyon kiakadtam, egyszeruen nem tudom mit tegyek. Nagyon osszevesztem vele, nem tudom hogy ezzel a bejelentessel most megis mit akart elerni? A baratom nem akar a lanytol semmit csak baratok, de most a legjobb baratnomnek kb kitudnam kaparni a szemet, annyira faj ez az egesz. Mit tegyek szerintetek? :( koszonom szepen a valaszokat elore is :)


2015. júl. 20. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem értem miért akarod kikaparni a szemét?Nem tett semmit ha jól értettem,csak érez valamit amit közölt veled.Inkább örülj neki,hogy bevallotta és nem a hátad mögött akciózik.

Azt megértem ha nem szeretnél vele most barátkozni mert potenciális veszélyt jelent a kapcsolatodra,de miért akarod bántani?

2015. júl. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Amikor elozoleg egyutt voltunk vele csalt meg a baratom. Es most bevallotta hogy szerelmes bele. Ezek utan megis mit kezdjek a helyzettel? Hogy merjem egyedul hagyni oket?
2015. júl. 20. 20:10
 3/7 Szergej55 ***** válasza:
Ha már egyszer volt ebből baj, most is lesz. Hiba volt újra összejönnöd azzal a taggal, mert ugyanaz volt még egyszer megtörténni, és ha így folytatod, még tetszőleges számú alkalommal.
2015. júl. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Szergej55 ***** válasza:
*FOG még egyszer megtörténni, bocs
2015. júl. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna összejönnöd olyan pasival, aki már egyszer megcsalt.
2015. júl. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jogos az aggodalmad,nem mondtam,hogy nem az,de elég lesz ha megszakítod a kapcsolatot a lánnyal.
2015. júl. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen barát nem barát. Én a helyedben a barátnőmet küldtem volna már régen melegebb éghajlatra...
2015. júl. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!