Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogy mondjam el a szüleimnek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a szüleimnek?

Figyelt kérdés
Már régen rájöttem, hogy nem a fiúk vonzanak... és egy ideje (1éve) már boldog párkapcsolatban élek egy másik lánnyal. De nem merem elmondani a szüleimnek, viszont olyan rossz hogy itthon is "titokban" szerethetem csak... Egyszer szóbajött a téma véletlen és akkor anyukám azt mondta, hogy ő nem tudná elviselni ha a lánya leszbikus lenne. Mit tegyek?

2016. szept. 7. 16:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Hány éves vagy?
2016. szept. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
19:)
2016. szept. 7. 16:36
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
hát pedig valahogy meg kell emésztenie, ha igazán szeret téged már pedig a lánya vagy szóval szeretnie kell, el fogja fogadni még ha nehezen is emészti meg, nehéz de meg kell beszélni:) 20/F
2016. szept. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Szülőként mondom ne mond el. Amikor nekem elmondták a lányomék, úgy megvertem a tyúkját, hogy mentőt kellett hívni, még majdnem én jöttem ki rosszul belőle. Egy selejt búzi miatt nem akar senki böribe menni.
2016. szept. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%

4# Ritka nagy hulladék vagy. :D

Ha már egy éve együtt vagytok, és valószínűleg ő is felnőtt miért nem próbáltok meg összeköltözni? Egy kis garzon jó megoldás egy párnak, és ketten nem nehéz fizetni iskola mellett sem (ha jártok még.) Persze kényelmesebb ha előbb elmondod maximum ha nem bírja megemészteni jöhet az első lehetőség.

2016. szept. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
#4: Remélem, hogy csak troll vagy... nagyon remélem.
2016. szept. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem a lányom vertem el, hanem azt a mala képű, bakancsos ribiancot. Kár hogy lefogott a feleségem.
2016. szept. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
46%

#5: 19 évesen összeköltözni? És miből tartják fent? Nem tudunk részleteket (munka/ösztöndíj) lehetőségek stb.


Kérdező:

Egy ideig lehet titkolni, de előbb utóbb úgyis színt kell vallj, mert majd jönnek a kérdések, hogy miért nincs pasid, mikor lesz unoka, stb.

Ha tudják, hogy mi újság, van lehetőségük elfogadni, mert mást nem tehetnek. HA elfordulnak tőled az neked rossz ugyan, de az ő szegénységi bizonyítványuk, és nem te veszíted el őket, hanem ők téged a saját hülyeségük miatt.

HA tanulsz akkor suli végéig simán ki tudod húzni azzal, hogy, nem akarsz pasizni, mert a tanulásra koncentrálsz. Pont. HA már nem tanulsz és van munkád akkor te tudod, hogy hogy lenne jó tovább. Még 5-6 évig biztosan békén hagynak a pasi és gyerek témával így van még időd.

1 év egy kapcsolatban nem nagy idő, és fiatalok vagytok. Még korántsem biztos, hogy együtt fogtok megöregedni, bár legyen így.

Ha már biztos stabil kapcsolatod van akkor mondd el otthon. Ha már be is tudod mutatni és alakul a közös jövő akkor érdemes, legalább nem azt látják, hogy egyik lány megy, másik jön, hanem egy személyt egy embert kell elfogadniuk (#5-ös hülyeségéből okulva nyilvános helyen tedd, pl. étterem, kávézó).

Anyukád már tudjuk hogy gondolkozik. Apukád? Egyéb családtagok? Nincs senki akit biztosan magad mellé tudnál állítani? HA van akkor fokozatosan lehetne beavatni őket.

2016. szept. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
En azt mondom, akkor mond el amikor mar el tudsz koltozni otthonrol kulonben akar meg is keseritheti anyad az eletedet.
2016. szept. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Minden normális elítéli a homárlodást.
2016. szept. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!