Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Sokkal jobb fiúval a szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokkal jobb fiúval a szex mint a barátnőmmel, de mégis vele szeretnél élni. Hogy zárhatom le a másik kapcsolatomat? Egy nagyon aranyos most 18 éves fiú a másik fél, őt sem akarom megbántani.24f

Figyelt kérdés
A barátnőm nem tudja, szegény fiú pedig abban reménykedik, hogy érte véget vetek a kapcsolatomnak a barátnőmmel. A barátnőmmel 4 éve vagyunk együtt. én most 24 éves vagyok, a fiút pedig kb akkor, azután egy kicsivel ismertem meg, amikor már elkezdtünk járni a barátnőmmel. (Megjegyzem, akkor nem volt szex még 2 évig a fiúval, csak összejárás, meg sokat beszélgettünk, segítettem neki reál tantárgyakban, meg beszélgettünk rengeteget a meleg dolgokról és max csókolóztunk) Azt tudom hogy ő szerelmes belém. A szüleim szeretnék hogy feleségül vegyem a barátnőmet és meg is kértem emiatt a kezét. Igent mondott. Mit tegyek a másik kapcsolatommal? Hogy mondjam meg neki? Nem akarom elkeseríteni, és nem akarom megbántani sem, egy nagyon aranyos és kedves, őszinte "kis" fiú és ha más lenne az életem, meleg lennék valóban, nem csak kíváncsi és nyitott, akkor biztos szívesen lennék vele, de az élet nem így hozta.
2017. máj. 27. 19:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 anonim ***** válasza:
100%
Először is, nem vagy hetero...biszexuális vagy, egy hetero nem képes vonzalmat érezni a saját neme iránt, te viszont igen! Te is pontosan tudod, hogy gerinctelenül viselkedtél az elmúlt időszakban, önző voltál, de most ezen változtatnod kéne..: Egyikőjükkel szakítanod kell, legyen hozzá erőd, mert ez egyáltalán nem érett, emberi viselkedés, amit most művelsz...Sok sikert kívánok és bátorságot;)
2017. máj. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/71 A kérdező kommentje:
én későn érőnek tartom magam, és egy ideig még nem biztos a szexualitás. velem ez történt, de nem érdekel, gondolhatsz aminek akarsz. Én a hogyan szakítsak tanácsra lennék inkább kíváncsi. Hogy gerinctelen voltam e? Nem hiszem. Egyszerűen két szék közé estem.... nem direkt jött ez így össze. egyik kapcsolat sem indult komolynak, de mind a kettő az lett...
2017. máj. 27. 20:22
 13/71 anonim ***** válasza:
100%

Oké, értelek! De, addig képtelenség neked tanácsot adni, amíg nem látod, hogy mennyire önzőn viselkedtél ÉS gerinctelenül...

"Egyszerűen két szék közé estem.... nem direkt jött ez így össze. egyik kapcsolat sem indult komolynak, de mind a kettő az lett..." Nem indult komolynak, de basszus..egyrészt: nem kezdünk el egyszerre két kapcsolatot párhuzamosan, másrészt...ennyi idő kellett neked hogy rájöjj, hogy szakítani kell a fiúval?? Már megkérted a kezét a barátnődnek? ..te most hülyülsz vagy csak ennyire éretlen van...képtelen vagyok felfogni hogy te 24 éves vagy... Oké, megtetted, ezért nem is ítéllek el, mert mindenki hibázik, DE basszus, legyen már önkritikád és rálátásod a hibáidra! Ez rohadt gerinctelen viselkedés!

2017. máj. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/71 anonim ***** válasza:
100%
A tanács: Ültesd le egy asztalhoz.. kérj bocsánatod, mondd hogy elszúrtad és légy őszinte és szakíts vele..valószínű rosszul fog reagálni, de jobbat nem tehetsz.. Ne hazudj és ne halogasd a dolgot!
2017. máj. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/71 anonim ***** válasza:
100%

"nem vagyok meleg"

xDDDDDDDDDDDDDDDD

2017. máj. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/71 A kérdező kommentje:
A fene akart 2 kapcsolatot kezdeni. Eleve a fiúval nem is kapcsolatnak indult... csak közben jöttek belőlem ilyen érzések. De mit mondjak neki? Tényleg nem akarom megbántani és nem is akarom hogy fájjon neki. amúgy próbáltam vele szakítani 2 évvel ezelőtt, és próbált keresni magának mást, randizott is , de csak bunkókkal találkozott, ráadásul egy ilyen kamus alak át is verte, és egy ilyen vénember volt akihez ment, nekem kellett összeszedni az utcán, mert nem tudott haza menni, mert az öreg azt ígérte neki hogy hazaviszi, persze nem 60 évesnek hanem 20-nak hazudta magát. na akkor én nekem kellett érte mennem és akkor újra kezdtük... Így belegondolva, akkor volt a hiba hogy hagytam hogy elragadjanak az érzelmeim...
2017. máj. 27. 20:44
 17/71 A kérdező kommentje:
amúgy ne higgyétek hogy ez nekem könnyű. Vele is vannak nagyon szép emlékeim. Bizton én is sírni fogok ha vége lesz, de nem szeretném sírni látni, mert akkor meg nem tudom soha megbocsájtani magamnak.
2017. máj. 27. 20:51
 18/71 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén, te hogy éreznéd magadat, ha megtudnád, hogy a barátnődnek két éve van kapcsolata egy másik férfival?
2017. máj. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/71 anonim ***** válasza:
90%
Egy ismerősöm kisgyerekei most próbálják feldolgozni, hogy az apjuk a válás után egy férfival költözött össze.
2017. máj. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/71 A kérdező kommentje:
Rosszul érezném magam, de a barátnőm nem fogja megtudni ezt soha. Nem is miatta aggódom, ő rendben lesz, hanem a fiúmat féltem. Meg attól félek, ha sírni fog előttem, akkor nem tudom végigcsinálni.
2017. máj. 27. 20:57
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!