Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Sokkal jobb fiúval a szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokkal jobb fiúval a szex mint a barátnőmmel, de mégis vele szeretnél élni. Hogy zárhatom le a másik kapcsolatomat? Egy nagyon aranyos most 18 éves fiú a másik fél, őt sem akarom megbántani.24f

Figyelt kérdés
A barátnőm nem tudja, szegény fiú pedig abban reménykedik, hogy érte véget vetek a kapcsolatomnak a barátnőmmel. A barátnőmmel 4 éve vagyunk együtt. én most 24 éves vagyok, a fiút pedig kb akkor, azután egy kicsivel ismertem meg, amikor már elkezdtünk járni a barátnőmmel. (Megjegyzem, akkor nem volt szex még 2 évig a fiúval, csak összejárás, meg sokat beszélgettünk, segítettem neki reál tantárgyakban, meg beszélgettünk rengeteget a meleg dolgokról és max csókolóztunk) Azt tudom hogy ő szerelmes belém. A szüleim szeretnék hogy feleségül vegyem a barátnőmet és meg is kértem emiatt a kezét. Igent mondott. Mit tegyek a másik kapcsolatommal? Hogy mondjam meg neki? Nem akarom elkeseríteni, és nem akarom megbántani sem, egy nagyon aranyos és kedves, őszinte "kis" fiú és ha más lenne az életem, meleg lennék valóban, nem csak kíváncsi és nyitott, akkor biztos szívesen lennék vele, de az élet nem így hozta.
2017. máj. 27. 19:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 A kérdező kommentje:

ez nem ilyen egyszerű. a barátnőmmel is nagyon jó, és nem a vonzalom miatt jobb vele, hanem valahogy sokkal gyengédebb velem az ágyban. A barátnőmmel kicsit olyan távolabbi, vele pedig olyan jó vagy mi. na megpróbálom leírni :D


mondjuk 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


az 1 a teljesen érzéketlen, személytelen, míg a 10 a teljesen érzésekkel, intimitással teli, szeretettel teli szex.


a barátnőmmel mondjuk 7 a fiúmmal 10.


És nem a szexualitásom miatt van ez, hanem mert a barátnőm alapból távolságtartóbb, a fiú pedig simán megölel csak úgy ha úgy érzi.

2017. máj. 27. 22:13
 32/71 anonim ***** válasza:
100%

"és akkor mi van ha be akarok illeszkedni abba ami a normális?"


És akkor az van, hogy baromságot csinálsz. Elnyomod magadban a vágyaidat, a személyiségedet csak azért, hogy a szomszéd Juliska néni és Béla bácsi ne nézzen rád ferde szemmel a későbbiekben. Azon túl, hogy te sosem leszel boldog, a menyasszonyodat átvered, a pasidat pedig bántod, méghozzá ok nélkül, mert simán választhatnád őt, ha elég tökös lennél hozzá, hogy őszinte legyél magadhoz.

Érdekes módon most sem írtad azt, hogy nem szereted a fiút, sem azt, hogy a nőt igen. Ezen akár el is gondolkodhatnál.

2017. máj. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/71 A kérdező kommentje:
írtam a kérdésben hogy szeretem a barátnőm. Sose szerettem úgy a fiút, az inkább egy kitérő volt.
2017. máj. 27. 22:22
 34/71 A kérdező kommentje:
hiába is erőlködtök, nem fogok homokos enni a kedvetekért. De a kérdésre is válaszolhatnátok, mert unom ezt a baromságot.
2017. máj. 27. 22:33
 35/71 anonim ***** válasza:
80%
Gyengédebb veled a srác az ágyban, mint a barátnőd? Bele se merek gondolni.
2017. máj. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/71 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak szimplán hetetó lennél,akkor is gáz,hogy egy lányt azért veszel el,mert a szüleid nagyon örülnének neki.


Normális szülő annak örül,ha a gyereke boldog,nem álomképeket ringat.

Tudod a legtöbb anyósnak,apósnak nem olyan menye,veje van,ami feltétlen szimpatikus nekik,de elfogadják a gyerekük miatt.

Nem anyádéknak kell párt keresni,hanem magadnak.


Ja,és a későbbiekben a gyerekeknek is baromi káros lesz az,hogy a szüleik nem úgy szeretik egymást.

Hidd el én tudom.A szüleim leéltek eddig úgy 30 évet egymással,hogy nem is illenek össze,teljesen mások.

Én gyerekként pedig azt hittem az a normális,hogy a felnőttek folyton veszekednek.

Talán ezért is lettem nagyon introvertált és kapcsolatkerülő.

Akkor láttam meg a különbséget mikor más családoknál láttam,hogy milyen kémia,összhang van két ember között.

Az ilyen emberek gyerekei sokkal kiegyensúlyozottabbak.

2017. máj. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/71 anonim ***** válasza:
53%

Kérdező kapsz egy egyértelmű választ.

Szakítanod kell a fiúddal akàrhogy sírdogál előtted, a barátnődet pedig vedd el feleségül, vállaljatok gyerekeket, próbálj hűséges fèrjkènt majd később apaként viselkedni, de a fèrfiakat felejtsd el örökre!

Hogy èrzed menne ez neked?

2017. máj. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/71 A kérdező kommentje:
elfelejteni a férfiakat? simám, mivel sosem szoktam férfiakat nézegetni. Apa leni? Simán, mivel szeretnék gyerekeket és normális életet. azonban a nehézség a szakítás. nagyon hozzám nőtt és nem akarom hogy sírjon mert akkor tuti nem tudom megtenni és még rosszabb lesz. Lehet levelet kéne írnom és nem venni fel a telcsit?
2017. máj. 27. 22:59
 39/71 A kérdező kommentje:
Belegondolva ez sem jó. vizuális típus vagyok, és eltudom képzelni ahogy szomorkodik, szipog egyedül a szobájában, a két szép nagy kék szeme a szép szempilláival könnybe lábad...mindig vidám arca búval teli.... hagyjuk... én tényleg menthetetlen vagyok...gyűlölöm magam. na mentem aludni. sziasztok...
2017. máj. 27. 23:06
 40/71 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan nem értem, miért akarsz tagadásban élni.:D

"két szép nagy kék szeme a szép szempilláival könnybe lábad...mindig vidám arca búval teli" - Ezek után képes vagy azt mondani, hogy téged csakis a nők érdekelnek? Nemár.

Az, hogy más férfiak nem mozgatnak meg, nem azt jelenti, hogy akkor heteroszexuális vagy, hanem csak annyit, hogy szerelmes. Ha a barátnődhöz kötődnél és vonzódnál jobban, nem éreznéd lelkileg kielégítőbbnek a szexet a sráccal.

Na mindegy, valószínűleg úgysem mostanában fogsz rájönni, hogy igazunk volt, hanem majd évek múltán, mikor talán már gyerek is lesz.

2017. máj. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!