Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Sokkal jobb fiúval a szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokkal jobb fiúval a szex mint a barátnőmmel, de mégis vele szeretnél élni. Hogy zárhatom le a másik kapcsolatomat? Egy nagyon aranyos most 18 éves fiú a másik fél, őt sem akarom megbántani.24f

Figyelt kérdés
A barátnőm nem tudja, szegény fiú pedig abban reménykedik, hogy érte véget vetek a kapcsolatomnak a barátnőmmel. A barátnőmmel 4 éve vagyunk együtt. én most 24 éves vagyok, a fiút pedig kb akkor, azután egy kicsivel ismertem meg, amikor már elkezdtünk járni a barátnőmmel. (Megjegyzem, akkor nem volt szex még 2 évig a fiúval, csak összejárás, meg sokat beszélgettünk, segítettem neki reál tantárgyakban, meg beszélgettünk rengeteget a meleg dolgokról és max csókolóztunk) Azt tudom hogy ő szerelmes belém. A szüleim szeretnék hogy feleségül vegyem a barátnőmet és meg is kértem emiatt a kezét. Igent mondott. Mit tegyek a másik kapcsolatommal? Hogy mondjam meg neki? Nem akarom elkeseríteni, és nem akarom megbántani sem, egy nagyon aranyos és kedves, őszinte "kis" fiú és ha más lenne az életem, meleg lennék valóban, nem csak kíváncsi és nyitott, akkor biztos szívesen lennék vele, de az élet nem így hozta.
2017. máj. 27. 19:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 A kérdező kommentje:
lehet igazad van. De mi lesz ha idősebb lesz? Én nekem nem tetszenek az erősen férfias kopaszodó fószerek. csak ő tetszik. nem, nem tehetem meg azt a luxust hogy most őt választom. később megbánnám. gyerekeket akarok, családot, apa akarok lenni, normális életet. hülyeség volt hogy meginogtam. tehát, hogy simítsam el hogy a barátnőm is rendben legyen és neki se fájjon?
2017. máj. 28. 02:54
 52/71 A kérdező kommentje:
áh mégsem, mégis ő kell... najó most télleg lépek.
2017. máj. 28. 03:11
 53/71 anonim ***** válasza:
100%

"1, anyám kifog akadni, apám is, sőt apám lehet még meg is üt. Soha többé nem tudok majd beszélni vele normálisan, anyámmal pár évig biztos nem.

2, nem lehet gyerekem. Tőle nem. És én szeretnék gyereket.

3, a barátnőmet már eljegyeztem, és ez a világ legnagyobb szemétsége leenne, és a gyűrű is drága volt."


Ezek csak a saját gyávaságodra utalnak, jól le is írtad.A gyűrű drága? :D :D Te vetted, akkor ne reklamálj.Emiatt maradni a barátnőddel...nálad tényleg nincs rendben minden agyilag.Emiatt kételkedem abban, hogy ilyen fiatalon te érett lennél bármilyen kapcsolatra is, nem még házasságra..a barátnőd is csak azért fontos neked, hogy szüljön gyerekeket, mint egy jó tenyészkanca.A fiatal bikád ugye nem tud szülni.Elcseszett egy ember vagy kedves kérdező és végtelenül önző a gyávaságod mellett.

2017. máj. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/71 anonim ***** válasza:
100%

Atyai érzések?

Na,ne röhögtess már.

Habár 24 éves vagy,de szellemileg nem különbözöl a 18 éves fiúdtól.

Teljesen egy szinten vagytok!


Az atyai érzésekbe amúgy sem tartozik bele az,hogy megcsókolod a fiadat és gyönyörködsz a szempilláiba,ha igen,akkor remélem nem vállalsz gyereket:d

2017. máj. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/71 anonim ***** válasza:
100%

Kopaszodó fószerek?


Hát,barátom a nők is öregednek...

Megereszkednek a cicik,stb.


Amúgy meg gondolom tudod,hogy más úton is lehet gyereked.

Ahhoz nem kell senkivel párkapcsolatban lenned,hogy gyereked foganjon.

Sokmillióan nevelnek így gyereket a világban..

2017. máj. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/71 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom, hogy tarthatja magát heterónak az, aki már a kérdését is a biszex kategóriába írja.. :D
2017. máj. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/71 anonim ***** válasza:
90%

"lehet ezek atyai érzések inkább"

Mert egy apa állandóan dug a fiával :D

2017. máj. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/71 anonim ***** válasza:
95%

"a barátnőmet már eljegyeztem, és ez a világ legnagyobb szemétsége leenne, és a gyűrű is drága volt"

Nem, a legnagyobb szemétség az, amit most művelsz.

2017. máj. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/71 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom beveszik a gyűrűt bármelyik ékszerboltban:D
2017. máj. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/71 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőddel szemben az a szemétség, amit most teszel: két éve átvered, megcsalod.
2017. máj. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!