Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Sokkal jobb fiúval a szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokkal jobb fiúval a szex mint a barátnőmmel, de mégis vele szeretnél élni. Hogy zárhatom le a másik kapcsolatomat? Egy nagyon aranyos most 18 éves fiú a másik fél, őt sem akarom megbántani.24f

Figyelt kérdés
A barátnőm nem tudja, szegény fiú pedig abban reménykedik, hogy érte véget vetek a kapcsolatomnak a barátnőmmel. A barátnőmmel 4 éve vagyunk együtt. én most 24 éves vagyok, a fiút pedig kb akkor, azután egy kicsivel ismertem meg, amikor már elkezdtünk járni a barátnőmmel. (Megjegyzem, akkor nem volt szex még 2 évig a fiúval, csak összejárás, meg sokat beszélgettünk, segítettem neki reál tantárgyakban, meg beszélgettünk rengeteget a meleg dolgokról és max csókolóztunk) Azt tudom hogy ő szerelmes belém. A szüleim szeretnék hogy feleségül vegyem a barátnőmet és meg is kértem emiatt a kezét. Igent mondott. Mit tegyek a másik kapcsolatommal? Hogy mondjam meg neki? Nem akarom elkeseríteni, és nem akarom megbántani sem, egy nagyon aranyos és kedves, őszinte "kis" fiú és ha más lenne az életem, meleg lennék valóban, nem csak kíváncsi és nyitott, akkor biztos szívesen lennék vele, de az élet nem így hozta.
2017. máj. 27. 19:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 A kérdező kommentje:
még vagyok, de rájöttem hogy szerintem ezek inkább atyai érzések, mert nagyon fiatalos a fiú. mindig elkérik a személyiét. lehet ezek atyai érzések inkább... Nem foglalkoztatnak és nem is érdekelnek más férfiak. Nem szoktam férfiakra maszturbálni, és nem is érdekelnek. Nem nézem meg őket. A nőket szoktam megnézni, és ez biztos. Ennyire azért ismerem magam. nem tudok aludni. nem tudom mit csináljak. Ma nem is beszéltem sokat vele, lehet fellhívom, még fenn van facen. csak az a baj hogy ha beszélek vele akkor azonnal elszáll az elhatározásom. Lehet anyámtól kéne segítséget kérnem..
2017. máj. 27. 23:40
 42/71 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb az lenne ha mindkettőt ott hagynás. Egyiket sem érdemled meg. Gerinctelen vagy, töketlen és nem tudod mit akarsz.. ezzel nem is lenne gond de ott ez a másik 2 ember.. az egyiket áltatod, a másikat megcsalod.. nem érzed, hogy egy f.asz vagy?! Keresed a kibúvót minden alól. De ez nem fedi el a tényt, hogy évek óta csalod a barátnődet, a srácot meg csak hitegeted. Paraszt vagy.
2017. máj. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 A kérdező kommentje:
én senkit nem akarok bántani. Soha nem voltam senkivel paraszt.
2017. máj. 28. 00:11
 44/71 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg és ha mindkettőt elhagynád és tiszta lappal kezdené?
2017. máj. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 anonim ***** válasza:
100%
*kezdenél
2017. máj. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/71 A kérdező kommentje:
nem akarom megbántani egyiket sem. és nem akarom elhagyni a barátnőmet, mivel feleségül fogom venni. de a helyzet az, hogy lehet a fiút közelebbinek érzem. neki sosem hazudtam, tudja hogy van barátnőm. ígyis szeret. de én meg normális akarok lenni.
2017. máj. 28. 00:33
 47/71 anonim ***** válasza:
100%

Én nem foglak ekézni, mint az előttem szólók, de gondolom érzed, hogy nem volt fair, hogy a barátnőd mellett még a fiúval is "együtt" voltál/vagy.

Személy szerint én azt tanácsolnám, hogy próbálj meg erős lenni és tedd félre egy kicsit azt, hogy "normális" akarsz lenni, és nézz magadba, hogy kit is szeretsz jobban igazán és dönts, úgy ahogy igazán boldog lennél a későbbiekben.

2017. máj. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/71 anonim ***** válasza:
100%

Épp ez a baj, hogy nem azért akarod a nődet választani, mert ő számodra (leg)fontosabb, sőt az egyetlen, hanem mert "normálissá" akarsz válni. Ez vele szemben tisztességtelen, magaddal szemben pedig kitolás hosszútávon.

Különben is, ki mondja meg, hogy mi számít normálisnak? A média? A társadalom? Anyádék? Elárulom, a melegek is normálisak. A biszexek is normálisak. Ha sosem akarnál megnősülni és gyereket csinálni, az is normális lenne. Minden normális, ami boldoggá tesz téged, és amivel nem ártasz másnak. Ezt kellene helyretenned a fejedben.

Szerintem hatalmas hiba lenne, ha eldobnál egy fiút, aki ennyire képes elfogadni, feltétel nélkül szeretni téged. Más egy életen át csak álmodik arról, hogy egyszer sikerülhet találnia egy ilyen embert. Azt javasolnám, hogy ne cseszd el nála az esélyeidet, amíg nem tisztáztad le magadban ezt az ügyet, ne bántsd szerencsétlent fölöslegesen.

(Amúgy meg mi az, hogy atyai érzések? Az apák talán szexelnek a fiaikkal? :D)

2017. máj. 28. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 A kérdező kommentje:

ezt úgy értettem, hogy olyan kis fiatalnak néz ki, vagyis fiatal tininek, pedig 18 éves, lehet ez vált ki bennem egyfajta gondoskodási késztetést.


Amúgy tegyük fel őt választom.


1, anyám kifog akadni, apám is, sőt apám lehet még meg is üt. Soha többé nem tudok majd beszélni vele normálisan, anyámmal pár évig biztos nem.

2, nem lehet gyerekem. Tőle nem. És én szeretnék gyereket.

3, a barátnőmet már eljegyeztem, és ez a világ legnagyobb szemétsége leenne, és a gyűrű is drága volt.


Viszont az igaz, hogy ő teljesen elfogad engem. Ő az egyetlen olyan ember, aki MINDENT tud rólam, még rejtett fétiseimet is amit más nem.

2017. máj. 28. 01:34
 50/71 anonim ***** válasza:
89%

Na jó, belemegyek a játékba, bár nem biztos, hogy hatása lesz rád.


Szerintem alapvető ösztöne minden embernek, hogy gondoskodjon arról, amit/akit szeret. Ha már heteronormatív síkon mozgunk, akár mondhatnám azt is, hogy a természet a férfit szánta a család (társ + gyerekek) védelmezőjének, így semmi meglepő nincs abban, amit érzel (más kérdés, hogy én még nőként is képes voltam így nézni a szerelmemre annak idején). Ha a menyasszonyod iránt nincs meg benned ez, az csak egy újabb bizonyíték rá, hogy nem érzel iránta semmi elmélyültet.

És most jöjjenek az ellenérveid:

1. Ez a te életed, nem a szüleidé, magadnak választasz társat, nem nekik. Az, hogy ők nem viseltetnek feléd elég toleranciával, csak őket minősíti, és egyáltalán nem azt jelenti, hogy neked kell idomulnod az összes elvárásukhoz. A saját boldogságodat ne áldozd fel az őseid hülyesége miatt. (Megjegyzem, sok szülőnél a kezdeti kifakadás és ellenkezés csupán ideiglenes állapot, lehet, hogy egy-két éven belül rendeződne köztetek minden, és ennyit bőven megér ez az egész.)

2. Ha a barátnődről kiderülne, hogy meddő, otthagynád? Amúgy ha már gyereket akarsz, nem gondolsz bele abba, hogy az ő élete milyen lenne? Annyian leírták már előttem, hová fog fajulni jó eséllyel, ha egy nem igazán működőképes párkapcsolatban vállalsz gyereket. Másrészt vannak alternatív megoldások a családalapításra (még itthon is).

3. Nem, szerintem 2 évig csalni valakit nagyobb szemétség, mint felbontani egy jegyességet, de emiatt már bőven megkaptad a magadét másoktól.:D Szintén szemetebb dolog lenne elvenni tőle azt a lehetőséget, hogy találjon magának olyan embert, aki nem csak egy eszközt lát benne a "normális" élethez, hanem valóban élete párját. Drága volt a gyűrű? Ezt most komolyan kommentáljam? :D A gyermekelhelyezési perrel egybekötött válóper még drágább lesz.


A két utolsó mondatod mindent elárul, egy párkapcsolat lényege az lenne, ami közted és a fiú között szemmel láthatóan már megvan, azaz egymás ismerete, megértése, elfogadása, szeretete, a kölcsönös bizalom, a színjáték és a hazudozás maximális hiánya. Ha mindez megvan, utána lehet esetleg elgondolkodni azon, hogy kéne egy gyerek. Benned teljesen hibás értékrend rögzült azt illetően, hogy mi a prioritás az életben, olyan, mintha a státuszt, a társadalmi megbecsültséget és a látszatot helyeznéd előtérbe (és a házasságot kvázi szükséges rossznak látod mindehhez), pedig a boldogság teljesen máshol kezdődik.

2017. máj. 28. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!