Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Sokkal jobb fiúval a szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokkal jobb fiúval a szex mint a barátnőmmel, de mégis vele szeretnél élni. Hogy zárhatom le a másik kapcsolatomat? Egy nagyon aranyos most 18 éves fiú a másik fél, őt sem akarom megbántani.24f

Figyelt kérdés
A barátnőm nem tudja, szegény fiú pedig abban reménykedik, hogy érte véget vetek a kapcsolatomnak a barátnőmmel. A barátnőmmel 4 éve vagyunk együtt. én most 24 éves vagyok, a fiút pedig kb akkor, azután egy kicsivel ismertem meg, amikor már elkezdtünk járni a barátnőmmel. (Megjegyzem, akkor nem volt szex még 2 évig a fiúval, csak összejárás, meg sokat beszélgettünk, segítettem neki reál tantárgyakban, meg beszélgettünk rengeteget a meleg dolgokról és max csókolóztunk) Azt tudom hogy ő szerelmes belém. A szüleim szeretnék hogy feleségül vegyem a barátnőmet és meg is kértem emiatt a kezét. Igent mondott. Mit tegyek a másik kapcsolatommal? Hogy mondjam meg neki? Nem akarom elkeseríteni, és nem akarom megbántani sem, egy nagyon aranyos és kedves, őszinte "kis" fiú és ha más lenne az életem, meleg lennék valóban, nem csak kíváncsi és nyitott, akkor biztos szívesen lennék vele, de az élet nem így hozta.
2017. máj. 27. 19:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted mit érezne, ha tudná az igazat? Hozzád akarná vajon kötni az életét?
2017. máj. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/71 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén, ahogy bészélsz a barátnődről hosszú távon nem lennél vele boldog.. Jó az idősebbek mindig ezzel jönnek hogy "ez nem ilyen egyszerű ezt kell tenni ilyen az élet" stb.. De istenem, valld be magadnak, hogy nem lennél vele boldog.. Ha meg csak a szüleid miatt csináltad, akkor igazán gratulálok, ez kb olyan mintha ők irányítanák az életed... Meg most amúgy is, ha egy ekkora dolgot eltitkolsz előle akkor annak ígyse-úgyse lesz jó vége, hiszen csak téged fog nyomasztani.. Akármilyen nehéz is, szerintem te a fiút szereted és nem lennd értelme a menyasszonyoddal ezt folytatni.. Csak magadnak ártasz, és ha te sem vagy boldog másokat sem tudsz azzá tenni
2017. máj. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/71 anonim ***** válasza:
100%

Te becsapod a fiút, a lányt és magadat is.


Véleményem szerint mindkettejükkel szakítanod kellene, és végiggondolni, egyedül megérlelni magadban, hogy ki is vagy te és mit akarsz.


A leírásod szerint egyik embert sem szereted. Engedd el őket, hogy megtalálhassák, aki szereti őket. A saját önkeresésedbe ne vonj be olyanokat, akiknek ebből érzelmi kára származik.


A szüleid véleménye pedig nem számít, a ráhatásuk láthatóan ártalmas neked.

2017. máj. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/71 anonim ***** válasza:
100%

Látszik, hogy nem szereted a csajt, mert csak annyit mondtál róla, hogy a fiúval sokkal jobb a szex, semmi pozitívumot.


Ha a fiú felé húz a szíved és szexuálisan is inkább a fiúkhoz vonzódsz, akkor válaszd őt, azt nézd, hogy te kivel lennél boldog, ne azt, hogy a szüleid mit szólnak.


Ha már eldöntötted, hogy a fiúval le akarod zárni a kapcsolatot, ezt miért tőlünk várod, hogy elmondjuk? Elmondod neki, hogy a lányt szereted vagy nem szeretnél meleg kapcsolatban lenni és bár őt szereted, ennek úgy sem lesz jövője vagy valami ilyesmit mondanék neki a helyedben.


Erről meg van a véleményem, hogy 4 éve vagy együtt a barátnőddel és közben fiúkkal éled ki a vágyaidat. Továbbra is azt mondom, hogy a fiút válaszd, szegény lány jobbat érdemel nálad!

2017. máj. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/71 A kérdező kommentje:
Rengeteget beszélgettem tegnap késő estéről mára egy meleggel a chatről, és meggyőzött arról hogy hülyeség h kopaszodni fog, mert a nő is kopaszodhat, és a nő is ronda lesz idősebb korára és ne ez legyen bennem. Na meg gyerekem lehet béranyától akár, csak utána kell járni. Szóval én a fiút választom. Őt szeretem. Csak a szüleimnek nem tudom hogy mondjam meg. Apám még dobálta is a melegeket macskakővel.
2017. máj. 28. 17:35
 66/71 anonim ***** válasza:
100%

"Rengeteget beszélgettem tegnap késő estéről mára egy meleggel a chatről, és meggyőzött arról hogy hülyeség h kopaszodni fog, mert a nő is kopaszodhat, és a nő is ronda lesz idősebb korára és ne ez legyen bennem."


Gratulálok, hogy erre rájöttél egy kis segítséggel!;)

2017. máj. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/71 anonim ***** válasza:
100%
Vegyétek már észre, hogy csak trollkodik a kérdező, egyre átlátszóbb.
2017. máj. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/71 anonim ***** válasza:
21%
én csak egyet kérek, többet ne rakd a kakis pélódat a csajba, pls
2017. máj. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/71 anonim ***** válasza:
0%

#68 Utolsó te annyira ostoba primitív balfsz vagy hogy az már durva, miért lenne kakis? hallotál már tisztálkodásról? jézusom.


Mellesleg mi fszt lovagoltok egy kérdésen ennyit? persze ha csaj írná ki akkor már éltetnétek. gusztustalan barbárok.

2017. máj. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/71 anonim ***** válasza:
Kamu
2017. jún. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!