Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit csináljak ilyen kínos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ilyen kínos helyzetben?

Figyelt kérdés
Biszex csaj vagyok, összejöttem egy nős pasival. El is küldte a feleségét és hozzáköltöztem, de mióta megláttam a feleségét nem tudom kiverni a fejemből.Sokkal jobban izgat,sokkal jobban megfogott, mint a pasim! Nagyon szép, és ahogy viselkedik,mozog,beszél iszonyú szexi, azt hiszem szerelmes vagyok belé! Ott is hagynám érte a barátom, de biztos nagyon utál, hogy elcsábítottam tőle a férjét és valószínűleg csak heteró. Nem akarok már a férje szeretőjeként mutatkozni,nem akarom, hogy utáljon egyszerűen szenvedek! Mit tegyek? Légyszi komoly válaszokat írjatok, ne olyanokat hogy nyomjunk egy hármast és felejtsük el, mert komoly a helyzet, köztük nagyon el van mérgesedve a viszony, engem valószínűleg ki sem áll, de én csak rá tudok gondolni,akarom őt!

2017. júl. 31. 18:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Az "így járás" tipikus esete. A nő tuti nem fog SOHA partnerként tekinteni rád azért ahogy megismerted.
2017. aug. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!