Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Az emberek többsége tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek többsége tényleg nehezen fogadja el, ha egy férfi biszexuális? És a nők hogy szoktak reagálni, ha mesél a férfi erről? És ha mondjuk egy férfi szeret női ruhákat hordani?

Figyelt kérdés
Nő/lány vagyok, csak érdeklődök.

2017. aug. 29. 17:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
21%
10#, az a baj, hogy azzal se vagy tisztában, hogy aki nőnek öltözik, az nem homokos. Meg aki homokos az nem nőnek öltözik. Itt inkább arról lehet szó, hogy egy idióta vagy, biztos azért érintett téged ilyen érzékenyen a viszontválaszom.
2017. aug. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok, nem akartam vitát szítani. Ez részemről komoly kérdés volt, ne vitatkozzatok légyszi. Én elfgadom őt így és eddig nem értettem, miért tartja ezt nagy dolognak, de már értem.

Biszex, de alapvetően igazán férfias, nincs benne semmi nőies, ha az ember nem ismeri ennyire.

Szerintem teljesen más, hogy akivel ilyen intim viszonyt ápol az ember, annak elmond dolgokat, mint amikor csak valakivel baráti,.családtagi viszonyban van. :)

Szóval 100%-ban férfi, nincs vele semmi gond. Csak tudni szerettem volna, ahogy írtam is, hogy ez miért nagy dolog neki.

2017. aug. 29. 20:22
 13/13 anonim ***** válasza:
49%

Nyilván egy homoszexuális férfi azért homoszexuális, mert a férfit szereti. Magyarul azokat, akik úgy néznek ki, mint egy férfi, úgy viselkednek, mint egy férfi és úgy beszélnek, mint egy férfi. Így a homoszexuálisok is ugyanúgy néznek ki, mint a heteroszexuálisok. Kinsey-skála óta pedig tudjuk, hogy az emberek többsége biszexuális, tehát szexuális orientációtól független, hogy ki hogy néz ki.


A transzvesztiták, transzszexuálisok meg a női ruha fetisiszták teljesen más témakör, azokat ne keverjük ide, mert ehhez semmi köze nincs.

2017. aug. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!