Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Jogos vagy bunkóság? Ti hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos vagy bunkóság? Ti hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés
Úgy néztem egy nőre hogy egyértelmű vált neki hogy tetszik. Ma leszólított, melóba mikor végeztünk hogy ne nézzek rá úgy többé, nem akar szóbeszédet, meg h sosem kellenék neki! 27 N
2018. aug. 17. 21:01
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Jogos. Én ugyanezt tenném ha egy csávó csinálnál velem
2018. aug. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Valamilyen szinten jogos és bunkóság is. Finomabban közölhette volna.
2018. aug. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem jogos de azért egy kivsit bunkó volt
2018. aug. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18%
Bunkóság. Nem elég elfogadó a drága. Hogy lehet valaki ilyen rásszista 2018ba.
2018. aug. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szerintem nagy tapintatlanság lenne! Én csak annyit mondanék neki erre hogy szeretlek!! (mert igaz)
2018. aug. 18. 12:47
 6/9 anonim ***** válasza:
Kissé bunkó módon közölte, amit közölni akart, de túl kell lépni rajta. Keress magadnak egy másik nőt, akivel megélheted a vágyaidat!
2018. aug. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha bunkóság, ha nem, így legalább egyértelművé tette a számodra és te is tovább tudsz lépni.
2018. aug. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ez csak elképzelt szituáció.
2018. aug. 22. 06:23
 9/9 anonim ***** válasza:
képzeljük el ugyanezt a jelenetet úgy, hogy a bámuló fél egy férfi. a megbámúlt, ha nem érez a férfi iránt szimpátiát és normális munkakörnyezetet akar maga körűl közli, hogy ebből nem kér. akkor nem neveznék ennyien bunkóságnak szerintem. de ebben semmi rosszalló kritika nincs félre ne értsen senki. egyébként a lekoppintás bármilyen nemről legyen szó akkor elfogadható igazán ha kultúráltan történik.
2018. szept. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!