Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, szerintetek ti rá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek ti rá tudnátok venni egy hetero srácot arra, hogy a ti jelenlétetekben biszex dolgot is kipróbáljon?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogyan?

2018. dec. 18. 00:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
61%
Engem semmivel nem tudna r@venni ehy nő sem.
2018. dec. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Értem én, de a kérdés láthatóan lányoknak szólt.
2018. dec. 18. 11:50
 13/16 anonim ***** válasza:
Heteró srácot nem tudnék rávenni ilyesmire. Ha rá sikerülne venni, akkor az azt jelenti, hogy valójában nem heteró, hanem minimum biszexuális.
2018. dec. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
83%

Hetero ≠ Olyan akit rá lehet venni biszex dolgokra.

Hetero = Olyan aki csak és kizárólag a saját neme iránt érdeklődik.

Nem tudom ebben mi olyan érthetetlen hogy minden ilyen kérdést kiíró pasi képtelen felfogni.

2018. dec. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

5!

Szövegértés!!

Kik azok a fhaszok akik rád nyomnak hogy 83%-od legyen ha még egy mondatot sem tudsz értelmezni?

Jaaa! Hasonlók..

2018. dec. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Egy hetero embert nem lehet rávenni biszex dolgokra. Egy heteroflexibilist már igen. DE HA VALAKI HETERO AKKOR NEM.
2018. dec. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!