Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk hogyan volt az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk hogyan volt az első megomlesetek hogyan történt az első megomlesetek?

Figyelt kérdés

Hány évesen történt és hogyan?

Nekem 14 évesen volt az első

Most 20 éves vagyok



2019. jan. 22. 13:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kb 13-14 lehettem és maszturbáltam már javában, kíváncsian vártam mikor lesz magömlésem. Tudtam mi az, elmondták addigra az idősebbek. Egy alkalommal fürdés közben vertem és akkor jött először sperma.
2019. jan. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Próbálok visszaemlékezni de nem igzán megy.


Valószínű hogy kétszer volt meg az első. Ebből az egyik egy futás közbeni száraz magömlés lehetett. A farkam hozzácsapódhatott többször is a lábaimhoz és elég hamar kellemes élvezetes érzés lett belőle... és egy jó kis taknyolás szerencsére a földön, nem a betonon :D


A másik vagy csak úgy jött, de lehetett irányított is mindenbizonnyal képzeletből az egyik formás tanárnővel. Három is volt az iskolában így volt választék :D


30f/bi

2019. jan. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
45%
Ez a megomlos mondat minek van duplán leírva?
2019. jan. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

12 évesen éjjel arra ébredtem hogy

nedves a combom azt hittem bepisiltem

2019. febr. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!