Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok titeket izgat ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket izgat ha a pasitok Bisex? Elfogadjátok, vagy hamár ilyen akkor nektek is jusson ki a jóból címszóval 3asban megengedett?

Figyelt kérdés
2019. jan. 28. 06:56
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
9%
Nem értitek,de mindegy nem tépem a pofámat többet feleslegesen.
2019. jan. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
90%

Szóval zavar hogy valamiben az egyik nem tagjaival szemben elítélőbbek mint a másik nem tagjaival szemben, de egy kis sértettség hatására már te is képes vagy ugyanezt megtenni csak a másik nem képviselőit diszkriminálod, ami persze oké. Hiszen az egyensúlyért teszed. Persze nem úgy hogy a fiúk tekintélyét feljebb tornáznád, és te leszel az aki kiáll értük ha megalázzák őket, hanem a lányokét le, elkezded őket alázni.

És nem érted miért zavarja ez azt, aki észrevette. Értelek.

2019. jan. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
0%

Örülök hogy leesett!

És mint azt te is látod én egyedül kevés vagyok feltornázni a fiúk tekintélyét, és még így is engem támadnak!

2019. jan. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem mindenki érti csak egyet nem ért. Azzal nem fogod feltornázni a fiúk tekintélyét hogy a lányokét letornázod. Azzal a fiúknak ugyanolyan szar marad és a lányoknak is szar lesz, alapból nem könnyű senkinek aki nem hetero. Persze hogy megtalálnak a biszex lányok ha a biszex lányokat osztod te is megtalálod azt aki a biszex fiúkat osztja. Ezen mi nem teljesen evidens?
2019. jan. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
93%
Meg a fiúkat itt senki nem támadta te viszont a lányokat igen.
2019. jan. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Hagyjad utolsó hadd higgye hogy igaza van.
2019. jan. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
0%

Jól elbeszélgetsz magaddal, de jó lenne ha először tisztázod melyik oldalon állsz.

És hogy a fiúkat nem szidta senki?


Ennél a kérdésnél a 6-os,7-es versenyző mit írt?

2019. febr. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
2019. febr. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

1.Annál a kérdésnél a 6,7 versenyző továbbra se biszex lány, szóval az hogy te két idióta homofób pasi miatt a biszex lányokon állsz bosszút továbbra is kétszínű dolog.

2.Ott azért nem írtam semmit mert te leírtad amit akartam, de ezt már mondtam.

3.De neked semmi jogod nincs felettük ítélkezni hogy a egyik esetet elítélik, a másikat nem, ha te is ugyanezt teszed.

Mintha azt mondtad volna hogy hagyjam abba a vergődést, meg hogy nem téped tovább a pofád. Ennek ellenére továbbra sem bírsz leszállni rólam, rólam aki egyiket sem ítéli el. Velem bírsz vitatkozni, viszont azóta máshol is beszóltak a fiúknak, ahol én megvédtem őket de a te kommentedet érdekes módon nem láttam. Egyszer beszóltál nekik, nagyon ügyes vagy azóta arra voltál képes hogy engem cs*sztetsz mindenhol, amikor én semmit nem ártottam neked, meg lenőietlenezed, lep*csázod a biszex lányokat akik szintén semmit nem ártottak neked.

Itt a #11 is visszataszítónak hívta a bi fiúkat, én a 12,14 válaszomban visszaszóltam neki, te figyelmen kívül hagytad de engem megint elő tudtál venni. Mert azzal sokat segítesz a bi fiúk helyzetén. Ja nem.

2019. febr. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

Amúgy nem én vagyok az egyetlen 81%os felhasználó.

Persze tudom hogy nehéz elhinned hogy nem én vagyok az egyetlen aki nem ért egyet a kétszínű viselkedéseddel.

[link]

Tessék ha nem hiszed.

2019. febr. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!