Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van itt olyan férfi, aki a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi, aki a hite miatt várna a szexszel a házasságig?

Figyelt kérdés

Én szeretnék várni, de mindenki totál idiótának néz, meg hogy mondjak le erről, mert ma már nem ilyen világot élünk.. Én viszont nem akarok lemondani erről és én így szeretném csinálni. Félek, hogy lassan tényleg lehetetlenség olyan férfit találni, aki képes várni.. Kicsit elszomorito, mert értem én, hogy a ferfiak máshogy működnek és nehezebb megallni nekik, de azért ha valakinek fontos a hite, akkor ne azzal takarózzon, hogy "de neki nehezebb megállni". Tisztelet a kivételnek!

Szóval arra vagyok kíváncsi, van aki vár vele vagy várt?


Értelmes válaszokat legyszi!



2019. szept. 18. 14:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
78%

Nekem külső szemlélőként van ebben tapasztalatom. Ennek a mesebeli csodavárásnak 2 kimenetele lehet. Ezeket élőben tapasztaltam, nem kitalálom.

A) (A ritkább...) Megtalálja egymást 16-20 évesen ugyanolyan vallási szemlélettel két fiatal, egyből szerelem lesz, összeházasodnak és öröm boldogság. Már ennek is megvan az árnyoldala, ugyanis elég nehezen lehet kibírni, konkrétan szenved mindkét fél a beteljesületlen vágytól... Volt olyan ismerősöm aki házasságig akart várni a barátjával, majd fél év mulva lefeküdtek mert nem bírták. Szerintem ha találsz erre pasit, az sem garancia hogy tenyleg fogtok várni, mert belegondolva nem sok értelme van és erre rájöttök. Ha vártok is, addig is lesz orál, ami már ugye kiskapu, szóval nem az igazi...

B) (Elég gyakori... főleg ha az adott ember nem olyan vonzó.) Ismertem egy vallásos pasit, már nem tartjuk a kapcsolatot. 36 évesen szűz volt, pedig volt alkalma szexre. Volt 2 barátnője akinek a közeledését leállította, ezért végeszakadt a kapcsolatuknak. Azóta sem ismeri be hogy rosszul éli az életét, es mindent elfojt magában. Az elfojtott szexuális vágyaiból egy beteg, szorongó személyiség lett. De ő továbbra sem ismeri be hogy hibázott. És valoszínűleg így fogja leélni az eletet, egyedül, szomorúan, szüzen.

Ezek tudatában gondolkozz el rajta, megéri?

2019. szept. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
81%

Én ugyan nő vagyok, és nem vártam házasságig (nem is akartam) de két olyan férfi ismerősöm is van, akik várnak.


Az ő döntésük, tiszteletben tartom, és különben sincs semmi közöm hozzá.


Szóval ha te ezt szeretnéd, akkor hajrá! Te döntésed :)


Engedd el a füled mellett a kommenteket, ne nyúlkáljanak a gatyádban :D)

2019. szept. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
88%
Én annak ellenére, hogy vallásosnak tartom magam ezeket a szabályokat is hülyeségnek tartom. Oké volt ezelőtt 100 évvel amikor 16 évesen férjhez adták a lányokat. Szerintem senki nem lesz sem több sem kevesebb attól függetlenül, hogy szűz vagy sem. Mindenkinek a saját döntése.
2019. szept. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
82%

Ha a XXI. században XIX. századi elveket szeretnél a szexben követni semmi gond, ez a te döntésed, a te választásod.

Ha te ebbe akarod magad belekényszeríteni csináld nyugodtan, ha úgy érzed ezen elvek követése fontosabb neked mint a mentális egészséged, saját boldogságod.

2019. szept. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
72%
A munkatársam 32-33 éves (nem tudom pontosan) és még mindig vár és várni is fog. Nagyon tisztelem érte!
2019. szept. 19. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
35%
Figyu, kislány! Elvileg olyan pasihoz akarsz majd hozzámenni, akit szeretsz. Akit mindennél jobban szeretsz, s ezrét mindenből a legjobbat, legtöbbet akarod adni neki. De tudod, nem illik össze mindenki mindenkivel Anatómiailag sem, de vérmérséklet alapján főleg. Nagyon könnyen előfordulhat, hogy egy életre boldogtalanná teszel valakit, aki számodra a legfontosabb. Biztos, hogy ezt akarod?
2019. szept. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
34%

#15, Mit tisztelsz rajta? Azt, hogy elment a fiatalsága, amikor ennek itt volt az ideje?


Emberileg kizárt, hogy ne zavarná majd később ez a dolog. Teljesen természetellenes és emberellenes ez az egész.


Csak elfojtani lehet egy életen keresztül az érzést, hogy vajon jól választottam-e.

2019. szept. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!