Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek? Olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Olyan borzasztó helyzetben vagyok.

Figyelt kérdés

Kisgyerek korom óta csak szívok.


Az a helyzet hogy eddigi életemben nagyon kevés jó dolog ért engem.

Kezdjük azzal hogy megalázások sora,hülyének nézések,kihasználások.

Akikről azt hittem hogy a barátaim azok mind eltűntek mellőlem,pedig én mindent megtettem értük.

Nyilván nekem is vannak hibáim,de szerintem nem azt érdemeltem amit kaptam.

Ráadásul fiúnak születtem,de belül én fullra lány vagyok,testileg pedig a lábaim,karjaim nőiesek,a csípőm sem ott van ahol a srácoknak,magasabban van és a formája sem férfias.

Megpróbáltam coming outolni itthon,de a szüleim,akikkel még együtt élek ezt nem tolerálnák soha,sőt ha édesanyámnak elmondanám akkor akár komoly egészségügyi következményei is lehetnének,ezt pedig nem tehetem meg vele soha!!!!

Akinek elmondtam ezt a titkomat,az a csaj ismerős elfogadta,egy másik viszont úgy tűnt elfogadta,aztán persze csak azért mondta ezt hogy mondjon valamit,de a végén kiderült hogy csak mondta,de nem mondta komolyan,pedig megigérte. :((

Nem elég hogy így születtem és soha az életben nem tudnék pasiként működni,ráadásul még latex és lakk fétisem is van,tehát nem egyszerű,nagyon nem.

Mivel nincsenek barátaim,mert nem tűrtem el azt hogy megalázzanak,vagy hülyének nézzenek,(tűrtem éppen eleget)így teljesen magamra maradtam a női problémámmal.

Az már csak hab a tortán hogy bárhol próbálok elhelyezkedni ami nem betanított munka egy gyárban,szóval bárhol próbálok elhelyezkedni vagy nem válaszolnak,vagy visszautasitanak,vagy pedig egy adott hely főnökei csak szórakoztak velem.


Bocsánat hogy hosszúra sikerült az írásom. :((



2021. febr. 11. 10:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%
nem tartalak mentálisan egészségesnek, valami torzulás, betegség van benned
2021. febr. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Az anyukád ismer jól téged, ha tényleg olyan lányos vagy, ő azzal is tisztában van. Beszélgess vele, kérdezd meg, hogy mi a véleménye, kis korodban nem voltál-e lányos, mert most mintha az lennél?

Fiúsabb lányt könnyen találhatsz magad mellé, ők már rengetegen vannak.

2021. febr. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszikee...


Nagyon rossz így élnem.

A drága "barátaim" illetve akiket annak hittem csak érdekből voltak velem,nyilván ők ezt tagadnák. :((

2021. febr. 11. 10:29
 4/14 anonim ***** válasza:
30%

Ez a belül nő vagyok egy menekülőút töketlen férfiak részére. Azt mondják, hogy a belső idővel magához alakítja a külső valóságot, ma már olyan világban élünk, hogy a töketlen férfiak erre hivatkozva a valóságban is töketlenné válhatnak, azzal, hogy levágják mindenük, aztán persze imitálhatnak belőlük nőt, de a lényegen ez nem változtat, igazi nők sosem lesznek, és mindig is töketlen férfiak maradnak. Inkább szedd össze magad, és legyél férfi!

Amúgy megdöbbent az, hogy az elsős gimnazista osztályokban már a fél osztály át akarja magát operálni, a 8-osoknál pedig nem az a téma, hogy melyik lánynak ki a barátnője, hanem hogy melyik lány melyik lánnyal jár (sajnos családi forrásból hallom).q

2021. febr. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Annyit azért hozzátennék hogy kisgyerekként is az általánosban a lányok között éreztem jól magamat,ráadásul ilyen dolgok érdekeltek mint a ruhák és szalvétagyűjtő szakkörbe jártam a többi lánnyal és nem a fiúkkal focizni.

Magasról leszartam a futballt,ahogy most is teszem.

2021. febr. 11. 10:46
 6/14 anonim ***** válasza:
49%
Lennél a barátnőm? :$
2021. febr. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

6-os írj!


Dumcsizzunk!!

2021. febr. 11. 11:04
 8/14 A kérdező kommentje:

Ratyi???


Ennyit a magyarok toleranciájáról,gratulálok!!!

2021. febr. 11. 11:36
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem neked egy komoly szexuálpszichológus kell először is... tényleg, nem rosszindulatból mondom.
2021. febr. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%
Talán az Emberek vagy Egészség témakörben normális segítséget kapnál. Itt a Szex témakörben jóformán csak szexéhes gyerekek meg trollok vannak.
2021. febr. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!