Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tehetek? Rettentő kínos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek? Rettentő kínos ez nekem.

Figyelt kérdés

19 éves fiú vagyok, 4 éve apámmal élek. Most két éve összejött egy fiatal és csinos lánnyal, aki nála kb 8 évvel fiatalabb, de még nem volt férjnél.

Nem fogadnám el soha családtagnak, nem tud anyaként, szülőként de nővérként sem viselkedni, viszont eszeveszettül csinos, karcsú, formás. Sokat ad magára és rengeteget törődik a testével, ami még is látszik. És ciki, nem ciki nekem azonnal megtetszett. Eleinte csak fantáziálgattam róla, majd kicsit (talán túl messzire) messzire mentem és vettem SpyCam-et, ami úgy néz ki mint egy telefontöltő és lehet is bele tölteni telefont, de van benne egy kis kamera. Ezt többször elhelyezték a fürdőszobában, szobában a konnektorban és sok meztelen képet/videót készítettem a nőről, amire rendszeresen maszturbáltam.

Aztán rájöttem (igen, hülye vagyok, ez van, későn jöttem rá de ez van) hogy nem helyes amit teszek és nagy a kockázat is, el dobtam az eszközt. Rengeteg anyagot letöröltem (volt kb 3000 fotó és 200 videó) viszont néhol, pendrive-on meg merevlemezen megmaradt pár és nemrég apám meglátott egy melltartós képet róla a gépemen (szerencsére csak azt) és felelősségre vont, mire kitalálta egy abszurd sztorit akit nem hinném hogy elhitt de annyiban hagyott.


Állajak le teljesen a hasonló dolgokkal? Túl nagy a kockázat? Abszolút mindent töröljek, ne tartsák meg semmit? Nagyon szeretek rá maszturbálni, de félek hogy hosszú távon többet veszítettek mint nyerhetek.



2021. ápr. 22. 23:04
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

21

Nem tud de nem is érdekel. Nem fogok beszámolói neki a maszturbálásaimról, sem arról hogy kire verem. És nem arról van szó hogy nem ad meg. Egyszerűen tetszik a nő külseje és mivel kívánatos, kiverem rá.enni

2021. ápr. 25. 14:35
 22/28 anonim ***** válasza:
42%
Értem, akkor további jó szórakozást, reméljük a barátnődet nem kukkolja senki. De végülis ha kukkolná is teljesen rendben lenne.
2021. ápr. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

22

Pontosan

2021. ápr. 25. 14:42
 24/28 anonim ***** válasza:
56%
Csak azt nem értem, hogyha szerinted ez teljesen rendben van, akkor miért írsz ki kérdést róla? És miért nem mondod el a barátnődnek? Hiszen ez egy totál természetes dolog, még börtön se jár érte
2021. ápr. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

24

Azert írtam ki, mert nem tudom hogy mi tévő legyek. A helyzet kínos.

A barátnőmnek miért mondanám el?

2021. ápr. 25. 14:59
 26/28 anonim ***** válasza:
10%

Ha valamit normálisnak és teljesen hétköznapinak érzel, akkor miért gondolod kínosnak?

Kisfiú, te is tudod hogy nagyon gáz vagy, még ha nem is ismered be.

2021. ápr. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

26

Normálisnak érzem hogy vonzódom egy csinos nőhöz. Hogy tetszik és hogy szexuálisan vonz. Ez nem normális?

2021. ápr. 25. 15:47
 28/28 anonim ***** válasza:
6%

27!

Ez teljesen normális és rendben van, te is tudod hogy a baj nem ezzel van. Sokkal inkább azzal, hogy kukkolod. Szerinted ez is normális?

2021. ápr. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!